مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه، از افزایش صددرصدی و حضور چشمگیر بانوان راننده در سرویس مدارس خبر داد و گفت: سال گذشته حدود ۳۶۵ نفر از بانوان در امر سرویس مدارس فعالیت داشتند که امسال بیش از ۷۵۰ نفر تاکنون برچسب سرویس مدارس دریافت کرده اند و در امر جابجائی دانش آموزان فعالیت دارند.
 سجاد سلیمانی افزود: تاکنون حدود ۴۰۰۰ راننده در سامانه سپند ثبت نام کرده اند که از این تعداد حدود ۳۸۵۰نفر موفق به دریافت مجوز برچسب سرویس مدارس شده اند.
وی با تأکید بر استفاده از بانوان راننده جهت سرویس مدارس دخترانه افزود: در انتخاب رانندگان سرویس مدارس دخترانه، زنان در اولویت انتخاب راننده سرویس قرار گرفته اند.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه قبل از بازگشایی مدارس اقدامات لازم در خصوص کنترل بر سرویس های مدارس انجام شده است، گفت: تاکنون جلسات هماهنگی متعددی با حضور سازمان تاکسیرانی، آموزش و پرورش و راهنمایی و رانندگی انجام شده است و رانندگان سرویس مدارس پس از طی مراحل لازم و تأیید صلاحیت فردی راننده و فنی خودرو، برای دریافت مجوز سرویس مدرسه و شرکت در جلسات آموزشی، فعالیت خود را آغاز کرده اند.