به گزارش «پایگاه اطلاع‌رسانی طلوع» به نقل از انتخاب، زهرا صدراعظم نوری ضمن عرض تسلیت به جانباختگان حادثه پالایشگاه تهران گفت: این حادثه و حوادث مشابه به دلیل عدم رعایت ایمنی و Hse رخ می دهد.

وی در تذکری به صدا و سیما در خصوص عدم پخش تصاویر شهردار، اظهار کرد: با گذشت بیش از ۲ ماه از تغییر شهردار هنوز از سوی صدا و سیما شهردار تهران ممنوع التصویر و بیان است و با وجود اعلام رییس سازمان مبنی بر عدم ممنوع التصویری برنامه مستقیمی از وی منعکس نشده است.

این عضو شورای شهر تاکید کرد: مردم در انتخابات ۹۶ حماسه آفریدند و با حضور خود به تغییر مدیریت شهری رأی دادند اما هنوز این تغییر از سوی صدا و سیما به رسمیت شناخته نشده است.

نوری با اشاره به برگزاری اجلاس کلانشهرها تاکید کرد: در این اجلاس شهردار به مباحث مهمی از جمله تعامل میان دستگاهدها برای حل مشکلات مدیریت شهری مباحث مهمی اعلام کرد اما هیج انعکاسی در صدا و سیما نداشت و فردای اجلاس صبح روز شنبه از شهرداران مشهد, شیراز و تبریز سخن گفته شد اما درباره شهردار تهران سخنی گفته نشد.

وی ادامه داد: حتی سفر شهردار به سئول نیز پوشش داده نشد در حالی که همواره شهردار سابق مهمان ویژه بود. با این حساب می توان گفت شهردار سابق خودی و دیگری غیر خودی است.

نوری تاکید کرد: متاسفانه با وجود رای و انتخاب مردم صدا وسیما رفتار جناحی خود را ادامه می دهد و خود را رقیب می داند از صدا و سیما بعنوان رسانه ملی انتظار دارم نگاه عادلانه به جریان ها داشته باشد.