به گزارش «پایگاه اطلاع‌رسانی طلوع» به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به استان اظهار داشت: سرمایه گذاران در استان‌هایی سرمایه گذاری می‌کنند که بیشترین سود را برای آنها داشته باشد و لذا باید مشوق‌هایی برای سرمایه گذاران درنظر بگیریم تا برای سرمایه گذاری در استان انگیزه پیدا کنند.

وی با اشاره به برخی از مصوبات سفر هیئت دولت به استان، بیان کرد: از جمله مصوبات مهم‌سفر رییس جمهور به استان «مرکز سوختگی غرب کشور» است که باید هرچه زودتر به بهره برداری برسد.

بازوند گفت: در پیشبرد پروژه‌ها با کلی گویی و حرف‌های مبهم به جایی نمی‌رسیم. باید محل تامین اعتبار پروژه ها و تقویم پرداخت آنها و تامین کننده مالی آنها شفاف، روشن و قابل پیگیری باشد.

استاندار کرمانشاه افزود: دستگاه‌ها باید برای زمان بهره برداری پروژه های حوزه کاری خود از محل مصوبات سفر رییس جمهور، تقویم زمانی ارائه کنند.

وی در ادامه خطاب به مدیران و مسئولان استانی گفت: مسئولانی که اطلاعات کافی در مورد موضوعات جلسات و‌ کارگروه‌ها ندارند، به جلسه نیایند.

بازوند بیان کرد: پروژه بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی کرمانشاه جزو مهمترین پروژه‌های استان است که باتوجه به کمبود اعتبارات دولتی، منابع مالی آن باید از طریق تسهیلات بانکی تامین شود

وی گفت: اگر پروژه های سفر رییس جمهور به استان، محقق نشوند، ممکن است اعتماد مردم به نظام مخدوش شود، مدیران باید خیلی خیلی جدی با چانه زنی و تعامل تحقق آنها را پیگیری کنند.

وی بیان کرد: در جلسات بعدی پیگیری پروژه های سفر رییس جمهور، به تفکیک دستگاهها را با وقت و زمان مشخص احضار می‌کنم تا با دقت در جریان میزان پیشبرد پروژه ها قرار بگیرم.