به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی طلوع، سردار کرمی راد شامگاه دوشنبه در همایش تجلیل از مقام شامخ شهدای مدافع حرم که در شهرستان کنگاور برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به دنبال نهادینه کردن نظام اسلامی و نابودی حکومت‌های پوشالی غرب است.

وی با بیان خاطراتی از مدافعان حرم و جهاد گفت: وقتی به عنوان نیروی مستشاری به کشور کنگو رفتیم، رئیس جمهور این کشور به دنبال نیروی مردمی بسیج برای نجات کشورش بود که نشان دهنده نفوذ قدرت بسیج و قدرت استراتژیکی بسیج است.

کرمی راد با بیان اینکه دفاع مقدس و بسیج به فرهنگ دفاع از حرم معصومین علیهم السلام تبدیل شده است؛ افزود: مدافع حرم آنهایی بودند که در برابر تیر دشمن، از امام خود محافظت کردند.

سردار کرمی راد با اشاره به توطئه ها و جنایات تکفیری های تروریست در منطقه، گفت: اگر داعش رها می‌شد الان معلوم نبود که در کشور ما چه می‌گذشت.

وی با بیان اینکه توطئه دشمن و تکفیری ها باید در نطفه خفه شود، گفت: نباید با خیال آسوده بنشینیم تا دشمن به کشور نفوذ کند.

سردار کرمی راد در ادامه به مقاومت نیروهای حشد الشعبی عراق در مقابل داعش اشاره کرد و داعش را محصول پنتاگون دانست و بر اتفاق و اتحاد برای نابودی این گروهک تکفیری تروریستی تأکید کرد. و نابودی حکومت‌های پوشالی غرب است.

وی بیان کرد: ما امروز خط کشی و جناح بندی را قبول نداریم، باید گروه بندی را کنار بگذاریم و همه در راه ولایت به مردم خدمت کنیم.