همه تقصیرها را به گردن می‌گیرم

سید صادق فاطمی رئیس کمیته آفرود استان کرمانشاه نیز در پاسخ به انتقادات آفرودرهای کرمانشاهی نسبت به وضعیت این پیست گفت: همه تقصیرها را به گردن می‌گیرم و می‌پذیریم که وضعیت پیست خوب نیست، بارندگی‌ها به آن لطمه زده و باید برای استانداردسازی آن اقدام می‌کردیم گه متاسفانه چنین نشد.

وی تصریح کرد: سالهاست در این رشته کار می‌کنم، اما از چندماه پیش چون دیگر به برخی از وظایفم نمی‌رسیدم، استعفای خود را به هیات اعلام کردم که مورد قبول واقع نشد.

رئیس کمیته آفرود کرمانشاه تاکید کرد: اذعان می‌کنم که کم کاری کرده‌ام، اما از سوی دیگر این روزها تمرین کردن آفرود هم هزینه‌های زیادی را برای آفرودرها به همراه دارد، برای همین خود آنها نیز با توجه به این مشکلات کمتر تمرین می‌کنند و چندان کمکی برای حل مشکلات کنونی نمی‌کنند.

می‌توانیم در عرض یک هفته دوباره پیست را استانداردسازی کنیم

و اما محمدجواد کرانی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان نیز در این باره گفت: هرچند بارندگی‌ها خساراتی را به پیست آفرود دهکده المپیک وارد کرده، اما می‌توان با یک لودر و یک هفته کار آن را دوباره به حالت استاندارد درآورد.

وی تاکید کرد: تاکنون از جانب کمیته آفرود و خود آفرودرهای کرمانشاهی درخواستی برای ساماندهی این پیست و استانداردسازی مجدد آن نداشته‌ایم و هر زمان بخواهند امکانات لازم را در اختیار آنها قرار می‌دهیم.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی در پایان خاطرنشان کرد: البته یکی از شرایطی که معمولا پیست‌های آفرود دارند، گل آلود بودن آنهاست و اکنون هم شرایط خوبی در این پیست فراهم است، اما قبول می کنم که باید آن را استانداردسازی کنیم/ایسنا