توسلی‌زاده با بیان اینکه وقت یک فعال اقتصادی و تولیدکننده بسیار باارزش‌تر از آن است که در دستگاه قضایی سپری شود، از تمام فعالان اقتصادی خواست مشکلات خود را به صورت موردی با دادگستری در میان بگذارند و عنوان کرد: برای دیدار چهره به چهره و رفع مشکلات تک تک شما وقت خواهم گذاشت.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه اظهار کرد: البته در کنار حمایت‌هایی که از فعالان اقتصادی واقعی داریم، باید مواظب آسیب بخش تولید که همانا سوءاستفاده عده‌ای از دریافت تسهیلات و یا اعلام ورشکستگی‌های بی‌مورد است، باشیم.

توسلی‌زاده همچنین بر لزوم اجرای دقیق مصوبات ستاد تسهیل در استان تاکید کرد.

وی در پایان در واکنش به نگرانی تعدادی از فعالان حوزه کاشی و سرامیک مبنی بر صدور مجوز برای سرمایه‌گذاران چینی با هدف ایجاد یک واحد تولید کاشی و سرامیک در استان، گفت: با جدیت این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

در ادامه محمد جهانیان مدیرکل بازرسی استان کرمانشاه نیز بر لزوم حمایت جدی از بخش تولید و اجرای مصوبات ستاد تسهیل تاکید کرد.

وی افزود: اگرچه وظیفه اصلی ما نظارت بر اجرای صحیح قوانین و مبارزه با فساد است، اما حمایت از بخش تولید را نیز مد نظر داریم، زیرا معتقدیم در شرایط کنونی تنها راه پیروزی تقویت اقتصاد و تولید کشور است/ایسنا

تدوین:محسن مهدوی