دکتر طلوعی در یکی از بدترین شرایط اقتصادی در عرصه مدیریت‌شهری و با حدود بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان بدهی شهرداری کرمانشاه را تحویل گرفت که قبول این شرایط چیزی جز عمل به تفکر ایثار ،جهاد و عشق به خدمت نیست

امیر دولتشاهی  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از زمان انتخاب دکتر طلوعی توسط شورای اسلامی شهر کرمانشاه به عنوان شهردار، اصلی ترین محور فعالیت مدیریت شهری بر مبنای خدمت صادقانه با تلاش های عبادی جهادی استوار بوده است.

وی افزود: دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه در یکی از بدترین شرایط اقتصادی در عرصه مدیریت‌شهری و با حدود بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان بدهی شهرداری کرمانشاه را تحویل گرفت که قبول این شرایط چیزی جز عمل به تفکر ایثار ،جهاد و عشق به خدمت نیست.

وی ادامه داد: کرمانشاه با مشکلات زیادی دست به گریبان است که با تعامل و همکاری همه مسئولین در همه نهادها و مشارکت مردم، این مشکلات حل خواهند شد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه افزود: دوری از وارد شدن به مسائل حاشیه ای، اعتقاد به عملکرد درست، تمرکز روی برنامه کاری و خدمت رسانی بدون وقفه و تحت هر شرایطی به جامعه شهروندی از اولویت‌های کاری دکتر طلوعی در مدت مدیریتش بر شهر کرمانشاه بوده است و همیشه مدیران شهرداری را به دوری از وارد شدن به حواشی توصیه کرده است.

دولتشاهی در ادامه افزود: محله‌‌های واقع در محدوده شهرداری منطقه۳ به دلیل قدمت و نوع بافت شهرسازی و معماری با معضلات شهری از گذشته مواجه بوده که با برنامه‌ریزی و تلاش دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه و مجموعه همکاران مدیریت شهری خصوصاً شهرداری منطقه سه تمام تلاش برای خدمات‌دهی به شهروندان این منطقه انجام گرفته است.

وی در شرح خدماتی که در سطح منطقه۳ انجام گرفته افزود: لکه گیری آسفالت شهرک شاطرآباد با ۴۵۰۰ متر مربع، شهرک باریکه؛ ۲۰۰۰ متر مربع، باغ‌نی؛ ۶۵۰۰ متر مربع، کیهانشهر؛ ۸۰۰۰ متر مربع، جعفرآباد؛ ۲۰۰۰۰مترمربع، جم خانه؛ ۳۰۰۰ متر مربع، تپه فتحعلی‌خان؛ ۴۰۰۰ مترمربع، محله برزه دماغ؛ ۵۰۰۰ متر مربع، فیض‌آباد؛ ۳۰۰۰ مترمربع، تازه آباد؛ ۲۰۰۰ متر مربع، بلوار بنت الهدی؛ ۲۵۰۰ مترمربع و روکش آسفالت بلوار شهید حاج علیانی با ۴۵۰۰ متر مربع، ضلع شرقی بلوار شهید بهشتی حد فاصل چهارراه ارشاد تا ورودی شهرک باغ‌نی؛ ۶۵۰۰ متر مربع، میدان غدیر تا چهارراه رشیدی؛ ۷۵۰۰ متر مربع، خیابان حدادعادل؛ ۳۵۰۰ متر مربع و آماده سازی معابر خاکی شامل؛ بلوار ۷۵ متری آزادگان با ۵ هزار متر مربع، باند کندرو کیانشهر؛ ۵۰۰۰ متر مربع، شیخ فاضل‌ تونی؛ ۴۰۰۰متر مربع و ۲۰ کوچه کیهانشهر ۴۰۰۰۰ متر مربع انجام گرفته است.

وی ادامه داد: در حوزه فضای سبز نیز اقدامات مناسبی در زمینه زیباسازی منظر شهری و تقویت روحیه شهروندان این منطقه تدارک دیده شده که با مناسب شدن وضعیت جوی به اجرا در خواهد آمد.
مشاور شهردار ادامه داد: یکی از اقدامات چشمگیری که در سطح منطقه ۳ حسب دستور دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه شکل گرفت، حل مشکل روان آب‌های منطقه بود که از منطقه جعفرآباد به سمت شهرک سجادیه حرکت می‌کرد و همچنین فاضلاب رودخانه‌های فصلی و پادگان سراوان که به صورت روباز از شهرک ملاحسینی عبور و وارد کوچه های شهرک فدک می‌شد با ۹۰۰ متر لوله گذاری به عمق ۱۳ متر به جهت وضعیت توپوگرافی منطقه جهت دفع آبهای سطحی و ۱۷۰ متر ایجاد کانال سنگی در این مسیر انجام گرفت.

دولتشاهی در ادامه خاطرنشان کرد: رنگ آمیزی جداول، تعمیر و تعویض دریچه های سطح منطقه، نخاله برداری و تسطیح و پاکسازی قسمتی از پارک ابوذر جعفرآباد، نخاله‌برداری خیابان های؛ فیض آباد، جلیلی، حدادعادل، ۷۵ متری آزادگان و تعمیر و ساخت مخازن شن و نمک جهت عملیات برف‌روبی، تعمیر و بازسازی نرده های میدان شهدا و پل عابر پیاده میدان شهدا و ارتش، نورپردازی میدان شهدا و ارتش، تعمیر و بازسازی پمپ و لایروبی چاه زیرگذر میدان شهدا، تعمیر و تعویض ایستگاه های اتوبوس، تسطیع و تیغ زنی منطقه ملاحسینی و لایروبی کانال ملاحسینی و کیانشهر از دیگر اقدامات حوزه خدماتی منطقه ۳ بوده است.

دولتشاهی افزود: ما اعتقاد داریم که نمی‌توانیم برای هر قسمت از شهر نسخه واحد در نظر بگیریم بلکه تمام تلاش ما در شورای مدیران شهرداری با مدیریت دکتر طلوعی این است که با نگاهی علمی و مشورت گرفتن از مردم در محلات و مناطق مختلف بر مبنای اولویت‌بندی نیازمندی آنان اقدام کنیم.

مدیرکل روابط عمومی و روابط بین الملل شهرداری همچنین اعلام کرد: دکتر طلوعی اکثر اوقات در شهر کرمانشاه هستند و موارد مربوط به حوزه مدیریت شهری را به صورت

مستقیم و لحظه ای در تمامی مناطق و سازمان‌ها نظارت می‌کنند و از طرفی سفر ایشان به تهران در راستای جذب اعتبارات دولتی و پیگیری پروژه‌های گوناگون حوزه‌های مختلف در سازمان شهرداری‌ها، وزارت کشور و وزارتخانه‌ها است چراکه باید شهردار شخصاً پیگیر مطالبات مردم و مجموعه شهرداری در تهران باشد، در نتیجه تردد شهردار به تهران امری طبیعی به حساب می‌آید.

وی ادامه داد: با تاکیدات شهردار محترم معاونت‌ها و مدیران شهرداری در جلسات شورای اسلامی شهر جهت ارائه گزارش خدمات انجام شده در حوزه وظایف مربوطه و نقد و بررسی عملکرد شهرداری و بهره‌مندی از نظرات نمایندگان شورای اسلامی شهر در صحن علنی شورا و کمیسیون‌های مربوطه حضور می یابند.
 دولتشاهی تاکید کرد: مشکلات امروز کرمانشاه یک شبه به وجود نیامده و ریشه در عملکردهای گذشته داشته و نمایندگان محترم شورای شهر به ویژه عزیزانی که به عنوان پیشکسوت چند دوره در عرصه شورای اسلامی شهر به عنوان نماینده مردم حضور داشتند خود به این موضوع اشراف کامل دارند.

وی ادامه داد: به عنوان مجموعه شهرداری در حوزه مدیریت شهری اعتقاد داریم با تعاملی سازنده بین شورا و شهرداری به دور از هرگونه حب و بغض، رسیدن به توسعه پایدار شهری، قابل دسترس است که این امر باعث پایداری اجتماعی و حفظ سرمایه اجتماعی جهت ترغیب و تشویق شهروندان برای همکاری و مشارکت بیشتر در امور شهر خواهد شد.

امیر دولتشاهی مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و روابط بین الملل شهرداری در پایان از تمامی اصحاب رسانه که در راستای اطلاع‌رسانی صحیح با بیان دیدگاه‌ها و اطلاع‌رسانی دقیق زمینه آگاهی و اطلاع شهروندان را در جامعه فراهم می‌کنند تشکر و قدردانی کرد.