رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری کرمانشاه، گفت: با هدف عدم توقف پروژه اجرای سیویل‌های پروژه طی مراحل قانونی به مناقصه گذاشته شد که دهم دی‌ماه نتیجه آن مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: همزمان با این مناقصه، نسبت به انتشار فراخوان جذب سرمایه‌گذار برای اجرای پروژه اقدام شد تا در صورت صلاحدید طی مراحل قانونی واگذاری انجام گیرد.

شامبیاتی افزود: در طرح اولیه سعی شده تا حد امکان در راستای عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از قطعات، تجهیزات و نیروی انسانی داخلی استفاده شود.

وی ادامه داد: اگر در تامین اعتبارات با مشکل رو برو نشویم، پیش‌بینی می‌شود این پروژه طی ۱۸ ماه به بهره‌برداری برسد و مطالبه به حق مردم کرمانشاه با پیگیری‌های استاندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در بهار ۱۴۰۰ محقق شود.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری کرمانشاه در ادامه به چند پروژه رونق اقتصاد شهری در دست اجرا اشاره کرد و افزود: ایجاد شهرک مشاغل مزاحم شهری در انتهای محله ملاحسینی، ایجاد پارکینگ مکانیزه روتالی در شش‌ نقطه شهر، ایجاد دو بازارچه محلی در سطح شهر، ساماندهی دریاچه چم‌بشیر در مجاورت شهربازی و پایش تصویری ترافیک شهری از پروژه‌های در حال بررسی و اجرا است/ایسنا