به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی طلوع، نشست فرماندار کرمانشاه با نماینده سرمایه گذاری هایپر استار در شهر کرمانشاه برگزار شد.

در این نشست که آقای هروه از کشور فرانسه مدیر تحقیقات هایپر استار، مهندس معماریان مدیر سرمایه گذاری، بخشدار مرکزی کرمانشاه، نمایندگان شهرداری کرمانشاه و قرارگاه سازندگی حضور داشتند، چند قطعه زمین پیشنهادی در نقاط مختلف شهر کرمانشاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رنجبر فرماندار کرمانشاه با استقبال خوب از این سرمایه گذاری اظهار داشت: براساس تاکیدات استاندار محترم و دستورات ایشان، ما و شهرداری شهر کرمانشاه در فراهم کردن بستر این کار که اشتغالزایی را به دنبال دارد، آماده هرگونه همکاری با این شرکت هستیم.

چند مورد زمین دیگر در جلسه مطرح شد که مقرر گردید به زودی بازدیدهای میدانی به عمل آید و سپس مدیران شرکت با حضور در استانداری و ملاقات با استاندار محترم، زمینه این کار ارزشمند (سرمایه گذاری هایپر استار) را فراهم آورند.

رنجبر درخواست نمود چنانچه افراد سرمایه گذاری دارای زمین هایی با متراژ سه هکتار و در محدوده خدماتی شهر هستند آماده دریافت و بررسی پیشنهادات آنها برای شرکت در این سرمایه گذاری هستیم.