نبی فتحی نماینده فدراسیون کاراته در کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار طلوع، اظهار داشت: سومین دوره مسابقات بین المللی شین کاراته با حضور کشورهای ترکیه، افغانستان، آذربایجان، پاکستان و قزاقستان در دو بخش خانم ها و آقایان به میزبانی یزد برگزار شد.

وی با اشاره به حضور کاراته‌هایی از شهرستان‌های جوانرود، ثلاث باباجانی، اسلام آبادغرب، قصرشیرین، کرمانشاه و هرسین در مسابقات بین المللی شین کاراته گفت: نمایندگان استان کرمانشاه در بخش بانوان ۴ طلا، ۲ نقره و ۲ برنز کسب کردند.

فتحی گفت: در رده بزرگسالان بخش بانوان، ساحل طلایی از استان کرمانشاه موفق به کسب مقام اول و نشان طلا شد و شهلا فتحی دیگر کاراته کای کرمانشاهی نیز عنوان دوم و نشان نقره بدست آورد. یگانه فاطمی‌راد نیز مقام سوم را کسب کرد.

 وی با اشاره به اینکه کاراته کاهای استان کرمانشاه در بخش مردان موفق به کسب ۷ نشان برنز و ۳ نقره شدند، گفت: ایرج نژاد قنبر و میثم تیموری از اسلام آبادغرب و نبی فتحی، تیم استان را در این مسابقات همراهی کردند.

فتحی سطح برگزاری مسابقات را مطلوب دانست و گفت: فایترهای فنی و قوی در این مسابقات حضور داشتند و نمایندگان استان خوب ظاهر شدند و بازیهای قشنگی را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: از مجموعه کاراته استان و مسئولان اداره ورزش و جوانان شهرستان ثلاث باباجانی، اعضای شورای شهر و فرماندار که ورزشکاران را حمایت کردند قدردانی میکنم. رئیس اداره ورزش و جوانان ثلاث نیز در اعزام تیمهای ورزشی به مسابقات برون مرزی استانی و کشوری حمایتهای ارزشمندی داشتند

فتحی بیان کرد: در این رقابت‌ها، طاها فاطمی‌راد مقام اول را کسب کرد، سجاد فاطمی راد، امیررضا شیربندی و هادی صادقی عنوان دوم کسب کردند، ادریس میرویسی، محمدجواد خالدی، فرشید رزم دیده، محمد طاها موثقیان، پارسا عیوضی، سروش عزیزی، ابوالفضل باقری مقام سوم کسب کردند.

وی افزود: در گروه بانوان نیز آدینا ویسی، شینا و شیلان احمدی مقام اول را بدست آورند سمیرا شیری دوم و نسیبه خسروی نیز سوم شد.