آرش رضایی در گفتگو با خبرنگار طلوع، اظهار داشت: باحمایت و مصوبه شورای اسلامی شهر کرمانشاه و به منظور پشتیبانی و کمک به زلزله زدگان هم استانی مبلغ یک میلیارد ریال علاوه بر نیرو و تجهیزات در اختیار آسیب دیدگان حادثه زلزله اختصاص یافت.

اعزام ۱۳ کامیون کمک های مردمی توسط شهرداری به مناطق زلزله زده

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری نیز اقدام به جمع آوری و ارسال کمک های غیر نقدی مردم شهر کرمانشاه به هم استانی های زلزله زده نمود.

عبدالمالکی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه با بیان این مطلب گفت: ارسال محموله با ۱۳ کامیون «۷ محموله به ثلاث باباجانی و ازگله و ۶ محموله به سرپل ذهاب و قصرشیرین» و سه وانت شامل ۷۷ هزار عدد آب معدنی۳۷۰۰ تخته پتو، ۱۸ هزار کنسرو مواد غذایی و مربا، ۸۰ تخته چادر مسافرتی، مقدار زیادی لباس و البسه گرم، مقدار قابل توجهی لوازم بهداشتی، شیرخشک، دارو از مهمترین اقلامی بود که توسط این سازمان جمع آوری و به مناطق زلزله زده ارسال گردید.

وی افزود: این میزان کمک از ظهر دوشنبه تا ساعت ۲۴ شب گذشته جمع آوری و ارسال شدو با تداوم جمع آوری کمک ها در دو روز آینده در ۴ مرکز تعیین شده و اعلام نیاز به مشارکت بیشتر در کمک به هم استانی های عزیز سایر اقلام جمع آوری شده به این مناطق ارسال خواهد شد.

عبدالمالکی افزود: از همکاری مردم نوع دوست کرمانشاه، ستاد حامیان دولت (حامد)، تشکل ها و سازمان های مردم نهاد،تشکل پیشروان کرماشان، کمیته ورزش های هوایی کرمانشاه، تشکل مردمی ندای قاصدک، تشکل مردمی سبز گستران که در انجام ایم امر خداپسندانه شهرداری را یاری رساندند تشکر می کنم.