حسین علی مرادی در گفتگو با خبرنگار طلوع، از وصل کامل شبکه آب شهرستان قصرشیرین خبر داد و اظهار داشت: با تلاشهای پرسنل و کارکنان آب و فاضلاب استان کرمانشاه آب شهرستان قصرشیرین از ساعت ۳ بامداد امروز کاملا وصل شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفا شهری استان کرمانشاه تصریح کرد: تعمیر خط آب قصرشیرین از چشمه آب گرم سرپل ذهاب است که خط انتقال آن بر اثر پس لرزه دچار حادثه شکستگی شده بود.

وی گفت: ۶ نقطه از این خط آسیب دیده بود که با تلاش اکیپ های امدادی و همکاری استان کمک رسان این خط تا ساعت ۱ بامداد امروز تعمیر شد و ساعت ۱.۵ بامداد امروز آب وارد خط انتقال شده و مخازن و خط انتقال آب گیری شد.

مرادی افزود: با تلاش های صورت گرفته ساعت ۳ آب در شبکه های توزیع و منازل قصرشیرین جاری بوده و همه شهر هم اکنون از نعمت آب شهری برخوردار هستند.

فرامرز اکبری، فرماندار شهرستان قصرشیرین نیز گفت: قطعی آب شهرستان قصرشیرین که به دلیل شکستگی ناشی از پس لرزه های متعدد در خط انتقال آب از سرچشمه سرپل ذهاب به قصرشیرین بود و در چندین نقطه دچار حادثه شد و با تلاش ها و سرعت عمل اکیپ های امدادی آب وفاضلاب رفع نقص شد و هم اکنون آب در مدار شبکه توزیع شهرستان قصرشیرین است.