لطفی در ادامه بااشاره به پخش سریال “نون خ۲” از شبکه اول سیما، اظهار کرد: هرچند این روزها دیدگاه ها و گاها نقدهایی در خصوص پخش این سریال مطرح می‌شود، اما تقریبا هیچکدام از این نقدها نسبت به حوزه گردشگری نیست و بیشتر روی نکاتی غیر از حوزه گردشگری است.

وی باتاکید براینکه پخش این سریال می‌تواند به رونق گردشگری استان کمک کند، تصریح کرد: چندسال پیش سریالی با عنوان “علی البدل” در یکی از روستاهای همدان ساخته و در شبکه ملی پخش شد که پس از اتمام این سریال تاثیر مثبت زیادی برای گردشگری آن منطقه داشت.

مدیر هتل پارسیان کرمانشاه اضافه کرد: حمایت های استاندار کرمانشاه و مدیرکل میراث فرهنگی استان در ساخت این سریال نشان از توجه آنها به حوزه گردشگری استان است که قدردان آن هستیم.

وی افزود: وقتی این سریال می‌تواند به رونق گردشگری استان کمک کند، چرا باید این حجم از منفی بافی و انتقادات در استان درباره این سریال داشته باشیم.

لطفی در ادامه اعلام کرد: نون خ هم مانند همه سریال های دیگر اشکالات و ایراداتی دارد و کسی هم منکر آن نیست، اما نباید کاری کنیم که جسارت مدیران برای کمک به ادامه ساخت چنین سریال هایی در استان گرفته شود.

در این نشست مدیرکل میراث فرهنگی استان قول حمایت های لازم را به فعالین گردشگری استان داد تا بتوانند پس از بحران کرونا دوباره رونق گذشته را بدست آورند/ایسنا