با هماهنگی اداره سلامت سلامت اجتماعی و شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و در راستای نجات جان بیماران کرونایی ۳ تن از پرسنل شهرداری کرمانشاه اقدام به اهدا پلاسما نمودند.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ صبح امروز آقایان مهندس رسول میرزایی، مهندس سیروس نظرآبادی و اسدالله فدوی با حضور در سازمان انتقال خون و در اقدامی خداپسندانه اقدام به اهدا پلاسما کردند.

وحید جهانگیری رئیس اداره سلامت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه از استمرار این طرح در راستای اهدا خون، اهدای زندگی و اهدای پلاسمای حیاتی بخش جهت بیماران کرونایی توسط پرسنل مناطق و سازمان های شهرداری خبر داد.

وی مشارکت گسترده پرسنل شهرداری را در این امر خیر مثبت ارزیابی کرد و از مساعدت مهندس سجاد سلیمانی مدیرعامل سازمان حمل و نقل درون شهری که بیش از ۲۵ تن از پرسنل معاونت ترمینالها و پایانه شهرداری به همراه مسئول بخش مذکور جهت اهدا خون را دلالت نمود قدردانی کرد.

جهانگیری در پایان از حمایت های بی شائبه دکتر طلوعی و رهنمود و عنایت ویژه شهردار جهادی در راستای توجه ویژه به امر مهم سلامتی شهروندان قدردانی و مجموعه شهرداری را آماده ایثار و از خود گذشتگی در راستای رفاه و سلامتی مردم شریف و عزیز کرمانشاه دانست.