به گزارش خبرنگار طلوع، نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور بازدید از مناطق زلزله زده و رسیدگی به ایثارگران آسیب دیده وارد کرمانشاه شد و با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس بنیاد شهید در این دیدار گفت: دولت، مردم و نیروهای مسلح برای رسیدگی به وضعیت آسیب دیدگان به میدان آمدند و گام‌های خوبی برداشته شده ولی مشکلات عزیزان زلزله زده با سرمای هوا مضاعف شده است؛ بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز که جامعه‌ای با جمعیت حدود ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر را تحت پوشش دارد که سهم استان کرمانشاه قابل توجه است و متأسفانه تعدادی از اعضای جامعه ایثارگری در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند.

وی افزود: منازل مسکونی جامعه ایثارگری تحت پوشش بیمه حوادث غیرمترقبه هستند و شرکت بیمه‌گر نسبت به جبران خسارات وارده اقدام می‌کند و امیدواریم با ایثار و کمک مردم ایران سختی‌ها و دشواری‌های زلزله‌زدگان کاهش یابد ضمن اینکه خوشبختانه حضور مقام معظم رهبری در منطقه آرامش بخش بوده است.

 حجه الاسلام والمسلمین شهیدی به همراه هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در مزار شهدای کرمانشاه حاضر شد و به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمود و سپس برای بازدید از مناطق زلزله زده عازم شهرستان جوانرود شد.