به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه، روز گذشته ( شانزدهم اردیبهشت ماه ) شهلایی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای به اتفاق معاونین طرح و توسعه و برنامه ریزی و مجری طرح از محل طرح آبرسانی کرمانشاه از سد گاوشان بازدید نمودند .
در این سرکشی سرزده که یک ساعت بطول انجامید شهلایی مدیر عامل شرکت به اتفاق هیئت همراه از بخش های مختلف این پروژه بازدید نمود .
فرخی مجری طرح، کارشناسان دستگاه نظارت، پیمانکار طرح ( قرارگاه خاتم الانبیاء ) به ارائه آخرین وضعیت پیشرفت طرح پرداخته و کلیه جزئیات در جلسه برگزار شده در محل دفتر دستگاه نظارت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .
شهلایی مدیر عامل شرکت در حاشیه این بازدید با اشاره به شرایط آب در استان و لزوم تامین آب شرب مورد لزوم شهروندان عزیز کرمانشاه ، از همه عوامل دست اندرکار تقاضا نمود علیرغم شرایط تحریمی ظالمانه بر کشور که متاسفانه برخی از تجهیزات مورد لزوم این پروژه را تحت الشعاع خود قرار داده است. و همچنین شرایط نامناسب اعتباری با تلاش بی وقفه فاز اول طرح را در مدار بهره برداری قرار دهند.
ایشان با تقدیر از همه عوامل اجرائی گفت : با توجه به اهمیت استراتژیک تامین آب شرب سالم و بهداشتی در شهرهای بزرگ تکمیل این طرح توسط وزارت نیرو، علاوه بر اینکه به یکی از دغدغه‌های اصلی استان خاتمه خواهد داد، به عنوان یک خدمت ماندگار نظام به ثبت خواهد رسید.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای در پایان افزودند: کلیه عوامل دست اندرکار( کارشناسان شرکت آب منطقه ای، پیمانکار و دستگاه نظارت متبوع ) در تلاش شبانه روزی میباشند تا هر چه سریعتر نسبت به وارد مدار نمودن این پروژه اقدام نمایند .
شایان ذکر است: این پروژه با هدف انتقال، تصفیه و ذخیره سازی آب تصفیه شده به مقدار۶۳ میلیون متر مکعب در سال برای تامین بخشی از نیاز آبی شهر کرمانشاه تا افق ۱۴۱۵ به اجراء در آمده است .