به گزارش خبرنگار طلوع کرمانشاه: اولین جلسه کارگروه حمایت و تاب آوری اجتماعی سال ۱۴۰۰ بعد ظهر « شنبه ۱۸‌ اردیبهشت ماه» به ریاست مدیر کل بهزیستی استان در سالن فجر اداره کل بهزیستی کرمانشاه برگزار شد.

کامران علی مددی در این جلسه با اشاره به اینکه از ۲۵۰ محله حاشیه نشین در کشورکه نیاز به رسیدگی و توسعه دارد، شش محله آن در کرمانشاه است، اظهار داشت: بر اساس اعلام نیازی که وجود داشت ۹ کارگروه تشکیل شده، که هر کدام در مناطق حاشیه متولی برنامه های شده اند.
علی مددی محلات مورد بحث امروز را محله مرادحاصل، آقاجان، باغ ابریشم، آناهیتا، چقامیرزا و حکمت آباد عنوان کرد و امیدوار بود اقدامات خوبی در این محلات انجام شود.

علی مددی کارگروه ها و زیر مجموعه های آنها را شامل کارگروه تولید و اشتغال، پیشگیری و پیش نگری، مقابله با اعتیاد، حمایت و تاب آوری اجتماعی، پشتیبانی نظارت و ارزیابی، توسعه اشتغال- معیشت و رفع بیکاری، امور فرهنگی آموزشی و دینی، اسناد مالکیتی و امنیت اجتماعی و اوراق هویتی عنوان کرد و افزود: بنا براین شده برنامه هابی در مناطق حاشیه ای از قبل شناسایی شده اجرا کنند و تغییرات و توسعه در این مناطق داشته باشیم.

معاون اجتماعی بهزیستی کرمانشاه، اعضای کارگروه را بنیاد مستضعفین، ستاد فرمان امام (ره)، کمیته امداد خمینی (ره)، ورزش و جوانان و معاونت پیشگیری وقوع جرم دادگستری عنوان کرد و افزود: در جلسه بعدی اقدامات انجام شده در سال ۹۹ مطرح و رسیدگی می شود./ رحمانی