به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ این جلسه رأس ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز شنبه مورخ ۰۸/۰۳/۱۴۰۰ بر حسب ابلاغیه های ستاد ملی مدیریت کرونا و سازمان بورس اوراق بهادار در خصوص شرایط برگزاری مجامع، با حضور تعداد محدودی از نمایندگان حقوقی سهامداران عمده شرکت و با رعایت پروتکل های بهداشتی؛ و حضور سهامداران حقیقی و دیگر مخاطبان به صورت آنلاین برگزار گردید.

در ابتدای این مجمع با تشکیل هیأت رئیسه شامل: رئیس مجمع، ناظرین، حسابرس و بازرس قانونی و حضور نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار به صورت آنلاین ، جلسه از سوی رئیس مجمع با اعلام حضور ۶۸ درصد سهامدار حاضر، رسمی اعلام و سپس گزارش عملکرد توسط مدیرعامل به مجمع ارائه گردید.

علی رضا وفا مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، ضمن خیرمقدم و تشکر از سهامداران حقوقی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و ابراز تاسف از عدم حضور سهامدارن حقیقی به دلیل شیوع بیماری کرونا و آرزوی سلامتی برای ایشان به ارائه گزارش عملکرد شرکت در سال مالی منتهی به ۳۰/۱۲/۱۳۹۹ پرداخت و عملکرد تولید، فروش، اقدامات مالی، پروژه فاز ۲ و دیگر اقدامات مهم صورت گرفته سال مالی فوق را به صورت خلاصه به مجمع ارائه نمود.

عبدالرحیم قنبریان رئیس مجمع نیز در خاتمه این گزارش از اقدامات هیأت مدیره، مدیرعامل و کارکنان شرکت در سال ۱۳۹۹ تشکر کرد.

در ادامه بازرس و حسابرس قانونی به ارائه گزارش خود به مجمع پرداخت و با تأیید هیأت رئیسه و نمایندگان حقوقی سهامداران عمده صورت های سال مالی منتهی به  ۳۰/۱۲/۱۳۹۹ به تصویب مجمع رسید.

مجمع عمومی همچنین پرداخت سود ۱۱۰۰ ریال برای هر سهم برای سال مالی منتهی به  ۳۰/۱۲/۱۳۹۹ را تصویب و نحوه پرداخت آن را مطابق اطلاعیه منتشره از سوی شرکت برای کلیه سهامداران حقیقی، از تاریخ ۰۹/۰۴/۱۴۰۰ از طریق کلیه ی شعب بانک تجارت سراسر کشور با ارائه کارت ملی و کد بورس عنوان نمود.

موسسه حسابرسی و خدمات مالی تدوین و همکاران به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت و نیز موسسه بهرادمشار به عنوان بازرس علی البدل به تصویب مجمع عمومی رسید.

همچنین روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی سراسری و روزنامه باختر به عنوان روزنامه رسمی محلی با تصویب مجمع به مدت یک سال انتخاب شدند.

در طول مجمع نیز دیگر بندهای دستور جلسه از سوی رئیس مجمع قرائت و به تصویب اعضای مجمع رسید.

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در ساعت ۱۱:۳۰ خاتمه یافت.