فرمانده انتظامی استان از آمادگی کامل نیروهای پلیس کرمانشاه برای برقراری امنیت در انتخابات ۲۸ خرداد و صیانت از آراء مردم خبر داد.

 سردار “علی اکبر جاویدان” در صبحگاه عمومی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن ۲ انتخابات مهم اظهار داشت: بیست و هشتم خرداد مردم برای تعیین رییس جمهور و اعضای شورای اسلامی شهر و روستا پای صندوق های رای حاضر خواهند شد تا فرد و افراد مورد صلاحیت را با رای مستقیم خود انتخاب کنند.
وی ادامه داد: در این راستا نیروی انتظامی به عنوان حافظ نظم و امنیت جامعه و دستگاهی که بیشترین مسوولیت در این حوزه را دارد آماده است تا با فراهم کردن شرایط لازم، زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم کند.
سردار جاویدان با بیان اینکه امنیت همواره خط قرمز پلیس بوده است، گفت: در عرصه انتخابات هم وضعیت به همین شکل بوده و نیروی انتظامی قاطعانه و بدون گذشت با افرادی که بخواهند کوچکترین اخلال و بی نظمی در جریان برگزاری این رویداد مهم ایجاد کنند، برخورد می کند.

حوزه های رای گیری جزو امن ترین نقاط خواهند بود

رئیس پلیس استان کرمانشاه یادآوری کرد: هرچند تجربیات سال های گذشته و انتخابات برگزار شده به خوبی نشان می دهد حوزه های رای گیری در روز انتخابات جزو امن ترین نقاط بوده و همکاران مستقر در این شعب به خوبی نظم و امنیت محل رای گیری را تامین کرده اند.
وی تصریح کرد: به فضل الهی این بار و در انتخابات ۲۸ خرداد نیز پلیس با اقتدار در صحنه حاضر خواهد شد و همکاران ما با همه توان و جدیت از آراء مردم که قرار است سرنوشت چهار سال آینده کشور و همچنین شهر و دیار خود را رقم بزنند، حراست و پاسداری می کند.
سردار جاویدان همچنین با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته میان پلیس و دستگاه قضایی، گفت: فرد یا افرادی که به خاطر ایجاد اخلال در انتخابات از سوی پلیس دستگیر شوند در اختیار مقامات قضایی قرار گرفته و احکام سنگینی برایشان صادر می شود.

دعوت از مردم برای حضور پرشور در انتخابات

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه با دعوت از عموم مردم برای مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: هر قدر مشارکت بیشتر و حضور مردم پررنگ تر باشد ر اقتدار و صلابت کشورمان در مجامع جهانی و بین المللی افزوده می شود.
وی گفت: حضور پرشور و انتخاب اصلح و آگاهانه ۲ مقوله بسیار مهمی هستند که اگر در انتخابات روز ۲۸ خرداد محقق شود شاهد آینده ای روشن تر برای کشور و انقلاب اسلامی خواهیم بود.
سردار جاویدان در پایان گفت: خانواده بزرگ نیروی انتظامی هم آماده است در انتخابات پیش رو علاوه بر تامین نظم و امنیت، همپا با سایر اقشار مردم پای صندوق های رای حاضر شده و با انتخاب اصلح ترین افراد شرایط بهتری برای آینده کشور رقم بزند.