واکسیناسیون خبرنگاران کرمانشاه علیه بیماری کرونا آغاز شد.

وحید نیشابوری در حاشیه مراسم افتتاح پایگاه واکسیناسیون خبرنگاران کرمانشاه علیه کرونا که (۱۲ مرداد) برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهارکرد: این پایگاه از فردا( چهارشنبه) رسما کار واکسیناسیون گسترده اهالی رسانه کرمانشاه را آغاز خواهد کرد.

وی تصریح کرد: چهار تا پنج تیم پزشکی در این مرکز مستقر شده اند تا کار واکسیناسیون خبرنگاران کرمانشاهی را به مدت یک هفته به اتمام برسانند.

مدیرعامل خانه مطبوعات کرمانشاه افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده، در این مرکز روزانه حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر از خبرنگاران و اصحاب رسانه کرمانشاه علیه بیماری کرونا واکسینه خواهند شد.

وی ساعت فعالیت این مرکز را از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ ظهر اعلام کرد و گفت: در این مرکز دو واکسن کووبرکت و سینوفارم برای خبرنگاران تزریق می شود.

نیشابوری افزود: پایگاه واکسیناسیون خبرنگاران کرمانشاه در شهرک فرهنگیان فاز یک، بلوار امیر کبیر، دبیرستان هنرهای زیبا واقع شده است.

وی در ادامه درخصوص نحوه واکسیناسیون خبرنگاران شهرستانی هم گفت: اسامی این خبرنگاران را به مراکز بهداشت شهرستان ها داده ایم و می توانند با ارائه کارت ملی و شناسایی نسبت به واکسیناسیون اقدام کنند./ایسنا