بازدید سرزده معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از خوابگاه دانشجویان پسر بین الملل

دکتر محمدرضا غلامی، معاون فرهنگی، دانشجویی و هیات همراه، با هدف پیگیری و بررسی مشکلات امکانات رفاهی دانشجویان بین الملل، از خوابگاه پسرانه زاگرس بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار طلوع کرمانشاه: دکتر محمدرضا غلامی « معاون فرهنگی، دانشجویی» سعید کریمی‌خو : مدیر دانشجویی» مهدی مومنی‌پور « معاون مدیر دانشجویی» دکتر بهرامی «معاون امور بین الملل» و دیگر مسئولین مربوطه، با هدف پیگیری و بررسی امکانات رفاهی موجود، به صورت سرزده از خوابگاه زاگرس، محل اسکان دانشجویان پسر بین‌الملل با هدف بررسی مشکلات خوابگاه های بخش خصوصی بازدید کردند.

بر اساس این گزارش: در این بازدید، کلیه امکانات و تجهیزات خوابگاه، وضعیت سالن مطالعه و امکانات تاسیساتی و… مورد بررسی دقیق قرار گرفت، و مسئولین از نزدیک در جریان امورات رفاهی این خوابگاه دانشجویی قرار گرفتند.

شایان ذکر است دکتر غلامی، از نزدیک با دانشجویان به گفتگو و تبادل نظر پرداخت و ضمن استقبال از نقطه نظرات و مطالبات این دانشجویان، بر تلاش هر چه بیشتر جهت بهبود و ارتقاء امکانات و خدمات رفاهی خوابگاه تاکید کرد و رسیدگی به مشکلات آنها را یکی از مهمترین اولویت‌های معاونت برشمرد./رحمانی