سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم‌اکنون ۵۵ بیمار کودک در بیمارستان محمد کرمانشاهی با علائم کرونا بستری هستند که ۱۱ نفر از این تعداد در بخش مراقبت ویژه تحت مراقبت هستند.

مهدی محمدی  با اشاره به آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: ۵۵ هزار و ۳۳۶ بیمار از ابتدامی اپیدمی کرونا در استان در بیمارستان‌ها بستری شده‌اند که در حال حاضر یک‌هزار و ۵۲۲ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی گفت: علی‌رغم اینکه طی دو سه روز اخیر شاهد کاهش نسبی تعداد بیماران بستری بودیم ولی متأسفانه با این تعداد امروز باز افزایش را شاهد هستیم و تصور اینکه آمار پایی می‌آئید محقق نشد و نشاگر این است هنوز در پیک هستیم.

وی بیماران بستری در بخش‌های ویژه را ۲۲۷ مورد اعلام کرد و افزود: ۶۱ بیمار با حال وخیم در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد بیماران بستری جدید طی ۲۴ ساعت گذشته را ۳۰۶ مورد و ترخیص‌ها را ۲۴۷ مورد اعلام کرد و افزود: هم‌اکنون ۵۵ بیمار کودک در بیمارستان محمد کرمانشاهی با علائم کرونا بستری هستند که ۱۱ نفر از این تعداد در بخش مراقبت ویژه تحت مراقبت هستند.

وی با اشاره به جانباختن هشت نفر از هم‌استانی دیگر با ابتلا قطعی به کرونا طی شبانه‌روز گذشته، گفت: با احتساب این تعداد مجموع جانباختگان به ۲ هزار و ۳۳۶ نفر رسید.

محمدی اضافه کرد: الان در پیک هستیم و بیماری در جامعه گسترش یافته و با داشتن هرگونه علائم مبنا بر ابتلا به بیماری کرونا است.