کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع- فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش ماموران یک باند گسترده توزیع مواد مخدر در منهدم و در این راستا ۳۲۷ کیلوگرم تریاک کشف و ۹ نفر دستگیر شدند.

 سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینکه اعضای یک باند سازمان یافته قصد انتقال یک محموله بزرگ مواد مخدر از استان های جنوبی به “کرمانشاه” را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مسیر حرکتی خودروی قاقچاقچیان شامل ۳ دستگاه سواری و ۲ دستگاه کامیون در محور “کنگاور-کرمانشاه” که به شکل کاروانی و با فاصله مشخصی پشت سر هم حرکت می کردند، شده و نسبت به توقیف آنها اقدام کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: ماموران که مجوز قضائی را همراه داشتند در بازرسی های صورت گرفته از خودروهای توقیفی ۳۲۷ کیلوگرم تریاک که به شکل ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: در این راستا ۹ نفر از اعضای باند که سرنشین خودروهای توقیفی بودند، دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.