سرهنگ “محمد حیدری” و سرهنگ ” کیخسرو دستغیب” با احکام فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی به ترتیب به عنوان روسای پلیس راهنمایی و رانندگی و راه استان کرمانشاه منصوب و در مراسمی معرفی شدند.

 مراسم تکریم و معارفه روسای پلیس راهور و راه استان کرمانشاه با حضور سردار “علی اکبر جاویدان” فرمانده و جمعی از مدیران انتظامی کرمانشاه و همچنین مدیران دستگاه های اجرایی استان در سالن جلسات دفتر فرماندهی برگزار شد.

در این مراسم با تقدیر از زحمات سرهنگ “فضل اله شیری” فرمانده سابق پلیس راهنمایی و رانندگی که به افتخار بازنشستگی نائل آمده، سرهنگ “محمد حیدری” به عنوان رئیس جدید انتخاب شد.

همچنین ضمن تقدیر از تلاش های سرهنگ “محمد حیدری” رئیس سابق پلیس راه که به عنوان پلیس راهور انتخاب شده است، سرهنگ “کیخسرو دستغیب” به عنوان رئیس جدید پلیس راه استان کرمانشاه منصوب شد.

پلیس راهور کرمانشاه در کشور حرف های زیادی برای گفتن دارد

سرهنگ فضل الله شیری رئیس سابق پلیس راهنمایی و رانندگی استان در مراسم تکریم خود، گفت: طی سال های اخیر و در حدود ۴ سال و ۷ ماهی که در پلیس راهور مسئولیت داشتم اقدامات خوبی با کمک همه همکاران صورت گرفت به گونه ای که امروز در کشور حرف برای گفتن داریم.

وی همچنین با اشاره به رتبه های برتر کسب شده توسط پلیس راهنمایی و رانندگی استان در سطح کشور، گفت: کرمانشاه جزو اولین و معدود استان هایی است که موفق به برگزاری آزمون های گواهینامه به صورت الکترونیکی شده است.

سرهنگ شیری یادآوری کرد: در هفت ماه سپری شده از سال بیش از ۳۰۳ هزار نفر در حوزه دور گواهینامه، پلاک، شماره گذاری و … از پلیس راهور کرمانشاه خدمات دریافت کرده اند.

رئیس سابق پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه همچنین از سرهنگ حیدری رئیس جدید این مجموعه نیز به ینکی یاد کرد و گفت: وی از جمله مدیران توانمند، با اخلاق و کارآزموده ناجاست و قطعا حضور وی در راس کار باعث پیشبرد بهتر امور خواهد شد.

وی در پایان و با بیان اینکه در طول ۳۱ سال دوران خدمت خود هدفی جز ارائه خدمت صادقانه به مردم نداشته است، از حمایت های فرماندهان و همراهی همکاران خود در استان های مختلف قدردانی و از آن ها حلالیت طلبید.