شهردار منطقه ۶ شهرداری کرمانشاه اقدامات عمرانی و خدمات شهری منطقه ۶ شهرداری را با توجه به فرا رسیدن فصل زمستان تشریح کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس بهمن سوری وی اظهار کرد: با توجه به شروع فصل سرما در راستای رفاه حال کارگران خدمات شهری منطقه ۶ شهرداری کرمانشاه، ۱۶۰ دست لباس گرم شامل بادگیر، کلاه دستکش و ماسک در بین پایان این منطقه توزیع شده است.

وی با اشاره به رعایت نکات ایمنی در طراحی این لباس‌ها، افزود: لازم است پاکبانان منطقه در هنگام کار از این لباس‌های فرم استفاده کنند.

شهردار منطقه ۶ شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به شروع فصل سرما و اهمیت هرس زمستانه هرس درختان این منطقه با اولویت خیابان‌های اصلی سطح منطقه در دستور کار قرار گرفته است.

سوری اذعان کرد: به منظور رفاه حال شهروندان، و بهره‌مندی مطلوب جامعه شهروندی از خدمات رفاهی سطح منطقه، روشنایی پارک‌های جدید الااحداث و دارای مشکل بررسی و مشکلات آن رفع شد.

وی با بیان اینکه کلیه مخازن پسماند سطح منطقه تعمیر و بازسازی شده است، گفت: تعویض و بازسازی مخازن زباله با هدف پاکیزگی شهر، و جلوگیری از اشاعه آلودگی انجام شده است.

سوری افزود: جدول گذاری حاشیه قره‌سو به منظور ساماندهی حریم این رودخانه نیز در محدوده منطقه ۶ شهرداری کرمانشاه انجام گرفته است.