هر مسابقه برای شاهین کرمانشاه حکم یک فینال را دارد

مدیرعامل باشگاه شاهین کرمانشاه در آستانه آغاز مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: مسابقات لیگ از حساسیت زیادی برخوردار است و قطعا هر مسابقه برای تیم ما حکم یک فینال را دارد.

سید «احسان احسانی» افزود: خوشبختانه بازیکنان شاهین با توجه به تمرینات آماده سازی که پشت سرگذاشته اند از آمادگی خوبی برخوردارند و برای آغاز مسابقات لیگ دسته اول کاملا آماده هستند.

وی همچنین با اشاره به حریف نخست شاهین در مسابقات لیگ، گفت: پاس تهران از جمله تیم های قدیمی و باسابقه فوتسال کشورمان به شمار می رود و حریف سختی برای ما بود و متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم.

احسانی، جنگندگی بازیکنان پاس و برخورداری از کادر فنی مجرب را نقاط قوت پاس برشمرد و گفت: آن ها چه در خانه خود و چه بیرون از خانه برای هر حریفی خطرناکی هستند و بازیکنان ما اگرچه نمایش خوبی از خود نشان دادند اما متاسفانه نتوانستند امتیازی از این بازی ببرند.

مدیرعامل باشگاه شاهین کرمانشاه به اهمیت دیدار نخست در هر تورنمنتی اشاره کرد و گفت: کسب پیروزی و سه امتیاز در مسابقه اول برای هر تیمی بسیار حائز اهمیت است و قطعا به آن ها کمک می کند با انگیزه و روحیه ای مضاعف مسابقات خود را دنبال کنند اما تیم ما همچنان انگیزه کسب امتیاز دارد.

وی تصریح کرد: تیم شاهین هم از این قائده مستثنی نیست و ما به سایر دیدارهایمان فکر می کنیم تا بتوانیم به عنوان یک مدعی مطرح باشیم.

احسانی هدف گذاری امسال شاهین را برمبنای صعود به لیگ برتر عنوان کرد و گفت: این مهم قطعا با حمایت مسئولان محقق خواهد شد، چرا که در فصل گذشته هم نشان دادیم می توانیم یکی از تیم های صعود کننده باشیم اما تنها به دلیل تفاضل گل از این مهم بازماندیم.

وی در پایان گفت: با وجودی که مسابقات امسال سخت تر از سال قبل خواهد بود و تیم ها به واسطه سرمایه گذاری و برنامه ریزی هایی که کرده اند همگی اماده حضور در لیگ هستند اما نماینده فوتسال استان هم با تمام توان در مسابقات شرکت خواهد کرد.

تیم فوتسال شاهین کرمانشاه در اولین دیدار خود از سری مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور عصر سه‌شنبه (هفت دی) در سالن قمربنی هاشم کرمانشاه به مصاف پاس تهران رفت.

تیم شاهین در مسابقات امسال و در گروه دوم با پاس تهران، نصر فردیس البرز، اسپیناس زنجان، نفت امیدیه، شهرداری ساوه، سبحان فلز گرمسار، پوشاک امیلی اردبیل و مس سرچشمه هم‌گروه شده است.

مسابقات امسال در سه گروه و با حضور ۲۶ تیم برگزار می‌شود که از هر گروه ۲ تیم جمعا ۶ تیم به مرحله پلی‌آف صعود خواهند کرد و مرحله نهایی با حضور آنها به صورت دوره ای و رفت و برگشت برگزار خواهد شد تا در نهایت ۲ تیم برتر به لیگ برتر صعود کنند.

تیم‌های آخر هر گروه به همراه تیم‌های هشتم گروه‌های ۹ تیمی نیز که امتیاز کمتری داشته باشد (جمعا ۴ تیم) به لیگ دسته دوم سقوط خواهند کرد./ایرنا