June 28,2022 | ۱۴۰۱/۰۴/۰۷

toloukermanshah.ir

تیتر اخبار:

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

مجموع موارد بستری کرونایی در استان کرمانشاه به ۱۱۸ نفر رسید

مجموع موارد بستری کرونایی در استان کرمانشاه به ۱۱۸ نفر رسید

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع-در شبانه روز گذشته،خوشبختانه هیچ موردی از فوت با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان ثبت نشده است. تعداد جانباختگان کرونا در استان کرمانشاه ۲۹۲۵  نفر است./سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام این خبر گفت:در ۲۴ ساعت گذشته ۹  بیمار مثبت بستری  و ۱۲ بیمار سرپایی شناسایی شد./مهدی محمدی افزود: در شبانه روز گذشته ۵۹ نفر با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری و ۴۹ نفر نیز پس از بهبودی ترخیص شدند./مهدی محمدی افزود: در حال حاضر ۱۱۸ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند برای ۵ نفر (رمدسیویرتزریق شد ) و از  تعداد افراد بستری  ۲۸ نفر در بخش ویژه بستری و حال ۴ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

در شبانه روز گذشته،خوشبختانه هیچ موردی از فوت با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان ثبت نشده است. تعداد جانباختگان کرونا در استان کرمانشاه ۲۹۲۵  نفر است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام این خبر گفت:در ۲۴ ساعت گذشته ۹  بیمار مثبت بستری د
 و ۱۲ بیمار سرپایی شناسایی شد.

مهدی محمدی افزود: در شبانه روز گذشته ۵۹ نفر با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری و ۴۹ نفر نیز پس از بهبودی ترخیص شدند.

مهدی محمدی افزود: در حال حاضر ۱۱۸ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند برای ۵ نفر ( رمدسیویرتزریق شد ) و از  تعداد افراد بستری  ۲۸ نفر در بخش ویژه بستری و حال ۴ نفر نیز وخیم گزارش شده است.