کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: شرایط ناپایدار در جو استان تضعیف شده و به دنبال این وضعیت، موجی دیگر در روز چهارشنبه، ممکن است مجددا سبب بارش‌های پراکنده در سطح استان شود.

شهناز حق‌پرست، درخصوص وضعیت جوی استان طی روزهای آینده، اظهار داشت: براساس آخرین تحلیل از داده‌های هواشناسی، به دلیل جابجایی سامانه بارشی به سمت عرض‌‌های پایین، شرایط ناپایدار در جو استان تضعیف شده است.

وی ادامه داد: با این حال، از امروز تا روز دوشنبه، علاوه بر افزایش ابر، گاهی اوقات وزش باد و مه صبحگاهی، شاهد بارش‌هایی بخصوص در نواحی شرقی استان خواهیم بود. بارش علاوه بر ارتفاعات، بتدریج در برخی نواحی سردسیر نیز به شکل رگبار برف مشاهده خواهد شد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: به دنبال این وضعیت، موجی دیگر در روز چهارشنبه، ممکن است مجددا سبب بارش‌های پراکنده در سطح استان شود.

وی در پایان در خصوص دمای هوا، گفت: متوسط دمای هوا از روز دوشنبه تا چهارشنبه به شکلی نسبتا محسوس کاهش می‌یابد و در دو روز پایانی هفته نیز، افزایش نسبی دمای روزانه و احتمالا مه صبحگاهی مهمترین پدیده جوی در سطح استان خواهد بود./فارس