شهردار کرمانشاه گفت: سرعت انجام کار، و سلامت کار باید سرلوحه برنامه های عمرانی شهرداری باشد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، دکتر نادر نوروزی در جلسه معاون و مدیران حوزه عمرانی بر انجام کارها و اقدامات استاندارد با توجه به سرعت انجام پروژه ، منافع شهرداری و صحت و سلامت کار تاکید کرد.

وی گفت: در مجموعه شهرداری کرمانشاه هدف اصلی خدمت به مردم و شهروندان کرمانشاهی است چرا که شهر دارای یک کالبد فیزیکی است که همیشه نیاز به رسیدگی، ترمیم و اصلاح دارد و این را مردم از مامی خواهند که شهرداری به انجام امورات عمرانی توجه بیشتری داشته باشد.

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: باید زیرساخت های لازم برای فعالیت های عمرانی فراهم شود و بعنوان مثال اگر طرح ترافیکی داریم کار اصلی آن در حوزه عمرانی است که مقدماتی چون پل و تقاطع باید فراهم شود یا برای دفع آبهای سطحی باید در حوزه عمرانی مقدمات آن تأمین گردد.

نوروزی ادامه داد: یکی از فعالیت های اصلی شهرداری همان مسائل عمرانی است و معاونت عمرانی هم از حوزه های مهم شهرداری محسوب می شود، به همین دلیل از معاونت عمرانی خواسته ایم برای سال ۱۴۰۱ به تفکیک هر منطقه برنامه جامع و کامل ارائه دهند و برای کارهای عمرانی طبق برنامه پیش رویم از طرفی باید در پروژه های عمرانی که توسط شهرداری یا پیمانکار انجام می گیرد سرعت انجام کار، منافع شهرداری و صحت و سلامت خود کار مطابق استانداردهای تعریف‌شده سرلوحه برنامه ها باشد.

وی گفت: نگهداری معابر و خیابان‌ها از وظایف شهرداری است، متاسفانه در سطح شهر ناهنجاری زیادی در پیاده روها و حتی سواره روها وجود دارد، سرعت گیرهای غیر استاندارد، فاصله زیاد منقول های آب با سواره رو، عدم همخوانی جداول بلوارها و موارد دیگر وجود دارد که باید اصلاح شوند.

شهردار کرمانشاه در پایان تاکید کرد، ناهنجاری های سطح شهر باید اصلاح شود و روکش و آسفالت سطح معابر باید با سرعت و دقت بیشتری در سال آینده انجام گیرد و طبق وعده معاونت عمرانی در سال آینده باید یک چهارم سطح شهر آسفالت یا روکش آسفالت شوند.