شهردار کرمانشاه گفت: مسؤلیت مضاعف بانوان شاغل جهاد است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، دکتر نادر نوروزی در دیدار با جمعی از بانوان پرسنل شهرداری که بمناسبت هفته گرامیداشت زن برگزار شد ضمن تبریک روز زن و توفیق کسب شده برای تقدیر از بانوان شاغل در مجموعه شهرداری اظهار داشت: مسؤلیتی که برعهده بانوان شاغل قرار دارد بیشتر از مسؤلیت مردان است چراکه علاوه بر کار، باید مدیریت زندگی و فرزندان را نیز انجام دهند.

وی با بیان اینکه مسؤلیت مضاعف نوعی جهاد است و جای تقدیر دارد افزود: در روند کاری نیز باید به بانوان توجه کنیم تا اگر مشکلی دارند، آن‌را رفع کنیم.

شهردار کلان‌شهر کرمانشاه با تاکید بر اینکه هرجا کاری را به بانوان واگذار کرده ایم با مسؤلیت و دقت بیشتری انجام شده است تصریح کرد: بانوان ریزبینی بیشتری به تمامی مسائل دارند و توجه به جزئیات در ذات و تبع آنان است.

نوروزی با اشاره به مسؤلیت های واگذار شده به بانوان در سطح کلان و مدیریت شهری بیان کرد: اما متاسفانه این تقسیم مسؤلیت رشد لازم را نداشته است، هرچند که بستر آن وجود دارد لذا باید توجه بیشتری به این امر مهم داشت.

وی با بیان اینکه توانایی مسؤلیت در بانوان وجود دارد گفت: باید شاهد نقش آفرینی بانوان در عرصه های مختلف باشیم.

شهردار کرمانشاه در ادامه با با تاکید بر اینکه پذیرای ایده های بانوان در مباحث مدیریت شهری هستیم خاطرنشان کرد: نیمی از شهروندان ما خانم هستند، لذا لازم است بانوان ما از این زاویه به مسائل شهری توجه کنند تا بتوانیم از نظرات آنان در تغییرات استفاده کنیم.

وی بااشاره به نیاز بانوان به فضای اختصاصی در شهر کرمانشاه اظهار داشت: پارک بانوان احداث شده است اما کافی نیست و باید این فضا را ارتقاء دهیم.

دکتر نوروزی در پایان به استفاده بیشتر از ظرفیت بانوان، توجه به بانوان بسیجی و خانواده معظم شهدا تأکید کرد.

گفتنی است که در پایان این مراسم، دکتر نادر نوروزی با اهدای گل و لوح، از بانوان شاغل در مجموعه شهرداری کرمانشاه تقدیر کرد.