وی با اشاره به وجود ۴٠٠ وظیفه در شهرداری افزود: شهرداری مجری برخی از قوانین شهری است که برای عمل به آن نیازمند حمایت دستگاه قضایی هستیم.

وی با اشاره به وجود باغ های غیرمجاز در حاشیه شهر بیان کرد: گاهاً در این باغ های اقدامات خلاف قانونی نیز رخ می‌دهد که لازم است بین شهرداری، دادسرا و نیروی انتظامی تعاملی برای برخورد با آنان ایجاد شود.

شهردار کرمانشاه با اشاره به تصرف غیرقانونی اراضی شهرداری از جمله سد معبر تأکید کرد: موضوع ساماندهی دستفروشان از جمله برنامه های ما در شهرداری است.

دکتر نوروزی با بیان اینکه جرائم خرد ازجمله سرقت اموال شهرداری یکی از مشکلات بزرگ شهرداری است گفت: این سرقت ها باعث شده است که برنامه ما برای زیباسازی شهری با مشکل مواجه شود چراکه سارقان اقدام به سرقت المان ها، نورپردازی، دریچه آب و… می‌کنند که باید برای آن تدابیری بخرج داد.

وی در پایان با بیان اینکه دادستان کرمانشاه بر انضباط شهری بسیار تأکید دارند خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مشکلات ما تغییر کاربری ساختمانی است که برای پلمب و یا برخورد قانونی با آنان نیازمند حمایت دادستان محترم هستیم.

در ادامه این نشست، معاون شهرسازی، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک و همچنین مدیران مناطق هشت گانه شهرداری کرمانشاه به بیان نقطه نظرات و مشکلات خود پرداختند.