مدیرعامل مجتمع سینمایی فرهنگ کرمانشاه با بیان اینکه این سینما نیز از درجه “ممتاز” برخوردار است، گفت: در شرایطی که می‌توانستیم قیمت بلیط را تا سقف ۳۵ هزار تومان افزایش دهیم اما برای رفاه حال مردم قیمت بلیط را ۲۵ هزار تومان تعیین کردیم.

به گزارش پایگاه خبری طلوع- پیربابایی با بیان اینکه هم اکنون در شهر کرمانشاه چند سینما فعال است، افزود: سینماهای آزادی و فرهنگ و کافه سینما پاز که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده سینما درجه ممتاز محسوب می‌شوند.

وی با بیان اینکه بر اساس تعرفه سازمان سینمایی، سینماهای ممتاز می‌توانند امسال قیمت بلیط خود را تا ۳۵ هزار تومان تعیین کنند، خاطرنشان کرد: این موضوع از اواخر سال گذشته اعلام و از ابتدای امسال اجرایی شد.

مدیرعامل مجتمع سینمایی فرهنگ ادامه داد: اگرچه ما هم بر اساس درجه ممتازی که داریم امکان افزایش قیمت بلیط تا ۳۵ هزار تومان را داشتیم، اما بخاطر شرایط اقتصادی مردم قیمت را فقط پنج هزار تومان افزایش دادیم و اکنون و از ابتدای سال نرخ بلیط در سینما فرهنگ ۲۵ هزار تومان است.

وی تاکید کرد: اینکه قیمت بلیط را ۲۵ هزار تومان اعلام کردیم به این معنا نیست که سینما درجه یک هستیم، بلکه درجه ممتازی داریم.

پیربابایی با بیان اینکه در شرایط کنونی مردم سهم بودجه ای که برای سینما و تفریح از سوی خانواده ها اختصاص می یابد دچار محدودیت شده، تاکید کرد: تلاش می کنیم قیمت بلیط سینما به گونه ای باشد که مردم بتوانند حداکثر استفاده را ببرند.

مدیرعامل مجتمع سینمایی فرهنگ از سابقه کار نزدیک به ۳۰ ساله این سینما هم یاد کرد که بخش زیادی از شهر کرمانشاه را پوشش می دهد و یاداور شد: ساخت سینما فرهنگ از سال ۱۳۷۲ در کرمانشاه آغاز شد و در سال ۱۳۷۵ این سینما فعالیت خود را آغاز کرد.

پیربابایی از فعالیت چند سینما دیگر در آن زمان همراه با سینما فرهنگ یاد کرد که شامل سینماهای استقلال، پیروزی و سینما آزادی فعلی بود و گفت: دو سینما استقلال و پیروزی به دلیل مشکلات تعطیل شدند و سینما آزادی نیز مدتی برای بازسازی و آغاز به کار مجدد، فعالیت نداشت.

وی عنوان کرد: ما در کنار فعالیتی که در این سینما داشتیم، کار بازسازی سینما فرهنگ را نیز انجام دادیم و تعداد سالن های سینما را از یک سالن به چهار سالن با تجهیزات روز دنیا ارتقا دادیم تا بتوانیم بهترین خدمات را به مردم ارائه دهیم.