توجه به همدلی و هم افزایی نیروهای مسلح،خداوند در روز سوم خرداد این فتح الفتوح را نثار مردم و نیروهای مسلح کرد

این مسوول معتقد بود از ظرفیت سوم خرداد به مشکلات روز هم باید نگاه داشته باشیم، چندین سال است که اولویت رفع مشکل مسعله معیشت مردم است که چرا اقتصاد اینگونه شده است، این موضوع مربوط به ۱۰ سال و ۲۰ سال و ۴۰ سال نیست، ما یک اقتصاد بیمار و محصولی ۱۰۰٪ وابسته را بویژه در حوزه های صنعت، عمرانی و خدماتی را از رژیم سابق تحویل گرفتیم.

مردم در حوزه یارانه با موضوع جراحی روبرو هستند.

حجت الاسلام مفید افزود: کشور ما از اول انقلاب تا امروز نیز درگیر تحریم است، در هفت مورد و هفت حوزه جراحی باید شکل بگیرد، در کشور یارانه، بهره وری مالیات، گمرک، بانکداری، ارزش پول ملی، کالا و خدمات تدوین شده است. و لازم است جراحی در این هفت حوزه را داشته باشیم، مردم نیز امروز در حوزه یارانه ها با موضوع جراحی روبرو هستند.

رییس دفتر نظارت و بازرسی استان کرمانشاه در ادامه از گران شدن ۲۹۳٪ از کالاهای مصرفی طی سه سال اخیر سخن گفت که در این خصوص ۳۰ تا ۴۰٪ به هدف رسیده ایم و بقیه به یک راند بزرگ به نفع سودجویان و قاچاقچیان شده است و سرمایه دار نیز انگیزه ای برای تولید نداشت و پولها به جای تولید به سمت دلالی، قاچاق و خودرو رفته است. اما دولت وقت سیاستی را برای اقشار محروم تهت عنوان ارز ترکیبی در پیش گرفته است، و عزم ملی با وحدت همه گروه ها و احضاب، حمایت همه را می طلبد
حجت الاسلام مفید در ادامه سخنانش تأکید کرد: اجرای سیاست‌های حمایت‌های دقیق و علمی در سه بخش تولید، توزیع و مصرف مد نظر است. انتظار داریم از پشت عینک جناحی و حزبی به موضوعات ملی نگاه نشود.

لازم به ذکر است: در این جلسه به سوالات خبرنگاران پاسخهای لازم داده شد.