رقابت های بوکس قهرمانی کشور به میزبانی سیستان و بلوچستان درحالی به پایان رسید که تیم اعزامی کرمانشاه که روزگاری یکی از قطب های این رشته در ایران بود، با کسب یکی از ضعیف ترین نتایج تاریخ خود و تنها با تک مدال برنز امیر بیاتی به کرمانشاه بازگشت. 

دبیر هیات بوکس کرمانشاه پس از کسب یکی از ضعیف ترین نتایج تاریخ بوکس استان در رقابت های قهرمانی کشور،  از مردم کرمانشاه عذرخواهی کرد.

خدر ولدی  در تشریح چرایی این عملکرد ضعیف اظهارکرد: این رقابت ها در ۱۳ وزن برگزار شد که از کرمانشاه بوکسورهایی را در هفت وزن اعزام کردیم که متاسفانه تنها امیر بیاتی موفق به کسب مدال برنز شد.

وی ادامه داد: قبول داریم که یکی از ضعیف ترین نتایج تاریخ بوکس کرمانشاه را در این رقابت ها کسب کردیم و عملکردمان خوب نبود.

دبیر هیات بوکس کرمانشاه با بیان اینکه بهانه ای برای توجیه این عملکرد ضعیف نیست، گفت: بوکسورهای ما علیرغم تمرینات خوبی که داشتند، اما در این رقابت ها کم کاری کردند و حتی پوریا امیری هم که ملی پوش بود نتوانست توانایی خود را نشان دهد و در همان بازی اول برابر یک حریف بی نام و نشان بازی را واگذار کرد و حذف شد.

وی با تاکید براینکه بوکس کرمانشاه از نظر مربیگری و فنی یکی از قدرتمندترین استان های کشور است، عنوان کرد: معتقدم مربیان ما کار خود را انجام داده اند، اما شاید نیاز به چنین شوکی داشتیم تا بوکسورهای ما به خودشان بیایند و برای مسابقات بعدی قوی‌تر عمل کنند.

ولدی با ابراز ناراحتی از کسب چنین نتیجه ای برای بوکس کرمانشاه، اظهار کرد: شرمنده اهالی ورزش و مردم کرمانشاه شدیم که همواره روی بوکس حساب ویژه ای باز می کنند و اکنون چنین نتیجه ای کسب کرده‌ایم/ایسنا