سرمایه‌گذار هتل پنج ستاره کرمانشاه با اشاره به پیشرفت ۸۰ درصدی این پروژه، ابراز امیدواری کرد سال آینده شاهد بهره‌برداری از این هتل باشیم.

محمدرضا ناصری، با اشاره به آخرین وضعیت پروژه هتل پنجره ستاره بلوار طاقبستان کرمانشاه، گفت: هم اکنون کار نزدیک به ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در حال انجام نارک کاری داخل ساختمان و کارهای تاسیسات آن هستیم.

وی از زمان و هزینه زیادی که بخش نازک کاری و تاسیسات داخلی نیاز دارد یاد کرد و افزود: قراردادی که سال گذشته برای بخش تاسیسات به مبلغ ۵.۹ میلیارد تومان داشتیم، طی یکسال سه برابر شده است!

سرمایه‌گذار هتل پنج ستاره کرمانشاه یادآور شد: متاسفانه دوباره به افزایش قیمت‌ها برخورد کردیم و مجبور شدیم چند میلیارد تومان آورده به تسهیلاتی که داشتیم اضافه کنیم تا پروژه نخوابد.

ناصری با بیان اینکه تا کنون نزدیک به ۲۰۰ میلیارد تومان به نرخ امروز برای این پروژه هزینه شده، تاکید کرد: بخش قابل توجهی از این اعتبار آورده سرمایه‌گذار بوده و ۳۰ میلیارد تومان هم تسهیلات مصوب داشتیم.

وی تاکید کرد: اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این هتل پنج ستاره با توجه به نوساناتی که به صورت مداوم در قیمت‌ها داریم، متغییر است.

ناصری ابراز امیدواری کرد چنانچه مشکلی با افزایش مجدد قیمت‌ها رخ ندهد، این پروژه سال آینده به بهره‌برداری برسد.

سرمایه‌گذار هتل پنج ستاره کرمانشاه از این هتل به عنوان یکی از بهترین هتل‌های کشور یاد کرد که بر اساس به روزترین استانداردهای دنیا ساخته شده و نزدیک به ۲۵ هزار مترمربع زیربنا دارد.

ناصری با بیان اینکه برای این هتل بخش‌های متعددی در نظر گرفته شده، تاکید کرد: این هتل دارای ۵۰ اتاق، ۵۰ سوئیت، فضای سبز، رستوران‌های سنتی و مدرن، کافی شاپ، استخر، مرکز ماساژ، سالن ورزشی و … است.

 صدور مجوزهای این هتل  از حدود سال ۱۳۹۰ و شروع به ساخت و ساز آن از سال ۱۳۹۵ بود/ایسنا