امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه امروز ایران به یک قدرت بزرگ در منطقه تبدیل شده، گفت: باید نظام را با چنگ و دندان حفظ کنیم.

آیت الله مصطفی علما در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه با حضور رئیس جمهور ، با اشاره به جایگاه والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که با خون شهدا به دست آمده، اظهار داشت: این نظام و انقلاب را باید با چنگ و دندان حفظ کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز ایران در منطقه به یک ابرقدرت تبدیل شده که ناشی از مواضع قدرتمند رهبر معظم انقلاب است و این امر باعث ناراحتی دشمنان ما از جمله آمریکا شده است.

امام جمعه کرمانشاه در ادامه از مشکلات استان هم یاد کرد که بیکاری مهمترین آنها بود و یادآور شد: در کنار بیکاری، مسکن جوانان نیز به یک قصه پرغصه تبدیل شده و چشم دوخته اند تا ما فکری به حال آنان بکنیم.

وی مسکن را یکی از ملزومات مهم ازدواج جوانان برشمرد و خاطرنشان کرد: جوانی که کار و مسکن ندارد نمی‌تواند ازدواج کند و ما باید با فراهم کردن این شرایط زمینه ازدواج و فرزندآوری را فراهم کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بر لزوم توجه به معیشت و سفرهای مردم نیز تاکید کرد.

وی به موضوع عفاف و حجاب و مدیریت فضای مجازی که خانواده‌ها را تحت تاثیر قرار نیز اشاره کرد و خواستار چاره‌اندیشی برای این موضوع شد.