بهمن امیری مقدم در آیین آغاز عملیات اجرایی افزایش ظرفیت و توسعه کیفی تولیدات پالایشگاه کرمانشاه، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر لزوم اجرای سیاست‌های اصل ۴۴ و خصوصی سازی، اظهار کرد: پالایشگاه کرمانشاه نمونه‌ای از این خصوصی سازی بود که کوچکترین اعتراض و مشکلی در آن نداشتیم و هم به لحاظ کیفی و هم اداره کارها موفق عمل کرد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع-امیری مقدم با اشاره به برنامه پالایشگاه برای افزایش کمی و ارتقا کیفیت تولیدات، خاطرنشان کرد: این ارتقا کیفیت در راستای حمایت از مردم،سلامت جامعه و محیط زیست است که دغدغه اصلی مسئولین بوده و از همین رو از آن حمایت خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: افزایش ظرفیت پالایشگاه باید همزمان با افزایش کیفیت باشد و این کیفی سازی از ابتدای مسیر دیده شود و اگر موانعی پیش روی ان وجود دارد مرتفع شود.

استاندار کرمانشاه همچنین افزایش ظرفیت پالایشگاه کرمانشاه را گامی در راستای اشتغالزایی در استان دانست و عنوان کرد: تا حد امکان از طرح‌های پالایشگاه کرمانشاه و مسیر توسعه‌ی که در پیش گرفته حمایت خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به سفر اخیر هیات دولت به کرمانشاه از مصوبات خوبی که برای استان داشتیم هم یاد کرد و گفت: مردم باید طعم شیرین این مصوبات را بچشند.

استاندار کرمانشاه یکی از مصوبات اصلی دولت در سفر به کرمانشاه که به پیشنهاد استان تصویب شد را تشکیل قرارگاه عملیاتی بیکاری با مسئولیت معاون اجرایی رئیس جمهور اعلام کرد.

به گفته امیری مقدم، بیکاری کرمانشاه حتما نیازمند اقدامات ملی است و توسط استان به تنهایی مرتفع نمی‌شود.