معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه شهر کرمانشاه به استقبال ماه محرم می رود، گفت: در راستای خدمات رسانی به شهروندان کمیته استقبال از ماه محرم در مجموعه مدیریت شهری تشکیل شده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، مهندس برومند نامداری معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرمانشاه در نشست کمیته استقبال از ماه محرم که با ریاست شهردار کرمانشاه در معاونت خدمات شهری شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام محرم، کمیته استقبال از ماه محرم در مجموعه معاونت خدمات شهری کرمانشاه تشکیل و اقدامات متناسب با این ایام در این کمیته برنامه‌ریزی و در سطح مناطق هشتگانه اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت پاسداشت حماسه عاشورا و بزرگداشت ایام محرم، افزود: در ایام ماه محرم مناطق هشتگانه شهرداری کرمانشاه آمادگی کامل برای خدمت رسانی مناسب و فراهم نمودن رفاه برای جامعه شهروندی را دارند.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کلانشهر کرمانشاه، تصریح کرد: در همین راستا تمام تلاش خود را در مجموعه مدیریت شهری به کار خواهیم گرفت تا ارائه خدمات در این ماه با کیفیت بالاتری انجام گرفته و رضایت خاطر جامعه شهروندی را به دنبال داشته باشد.

مهندس برومند نامداری خاطرنشان کرد: در نشست هم‌اندیشی هیات مذهبی با کمیته استقبال از محرم در شهرداری کرمانشاه، بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، ایمنی و شهروندی تاکید خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت مردمی هیات مذهبی و هماهنگی مجموعه مدیریت شهری امیدواریم مراسمات شایسته این ماه در کرمانشاه برگزار شود.