معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت:وزارت صمت کاهش قیمت روغن بین ۱۰ تا ۲۵ درصد را به کارخانه‌ها اعلام کرده، البته هنوز این کاهش قیمت اجرایی نشده ولی در حال اجرایی شدن است و به زودی شاهد کاهش قیمت‌ها در بازار خواهیم بود.

 محمدرضا عباسی معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران از کاهش قیمت روغن خوراکی خبر داد و اظهار کرد: با توجه به کاهش عوارض مواد اولیه روغن از جمله کنجاله، سویا و کلزا و همچنین پایین آمدن قیمت مواد غذایی با توجه به وضعیت جنگ روسیه و اکراین؛ وزارت صمت کاهش قیمت روغن بین ۱۰ تا ۲۵ درصد را به کارخانه‌ها اعلام کرده است.

وی تصریح کرد: البته هنوز این کاهش قیمت اجرایی نشده ولی در حال اجرایی شدن است و به زودی شاهد کاهش قیمت‌ها در بازار خواهیم بود

معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: هم‌اکنون قیمت برنج هم با توجه به اینکه فصل برداشت آن شروع شده، کاهشی است.

وی در ادامه در خصوص تأمین کالاهای اساسی هیئات مذهبی هم، گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته لیست هیأت‌ها را از اداره کل تبلیغات اسلامی اخذ کردیم و در این راستا از هفته گذشته تا به امروز مقادیر قابل توجهی برنج، مرغ، گوشت و شکر برای تمامی هیئات مذهبی استان در نظر گرفته شده است.