به گزارش روابط عمومی معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرمانشاه ؛ مهندس نامداری در پیامی سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) را تبریک گفت متن تبریک به شرح ذیل است.

هرجا مردم در صحنه بوده اند انقلاب پویا و با نشاط به حرکت خود ادامه داده است ، انقلاب اسلامی برآمده از اعتقادات و اراده های مردم ایران بوده و بی تردید حفظ و تداوم این نهضت شکوهمند و الهی نیز نیازمند حضور مستمر و مشارکت مردم در صحنه های مهم و حساس است.این نهاد مقدس و مردمی، مبلغ و تبیین‌گر آرمان‌های اسلامی و انقلابی است.

رسالت اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یادآوری و زنده نگهداشتن ایام الله هست و مسئولیت برنامه ریزی، هماهنگی، سیاستگذاری، نظارت و اجرای مراسم و مناسبت های انقلابی را عهده دار می باشد و نقش موثری در راستای فرهنگ سازی مناسبت ها و جریانات انقلابی ایفا می کند.حضور میلیونی مردم در یوم الله های مختلفی که نماد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی است نشان می دهد که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بسیج عمومی مردم نقش قابل قبولی ایفا کرده است.

این شورا همواره در صف مقدم دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و عزیز قرار داشته و دارد.

اینجانب ضمن تبریک سالروز تاسیس این نهاد به شما عموم ملت شریف و مسلمان ایران تبریک و تهنیت عرض کرده و از تلاش های خالصانه این نهاد مقدس جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و دوام توفیقات این نهاد مقدس را از خداومند منان مسئلت می نمایم .