روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه اعلام کرد: از دو طریق دریافت وام به مبلغ ۱۰ تا ۱۲ میلیارد تومان و یا دریافت تنخواه به مبلغ چهار میلیارد تومان موضوع حقوق های معوق کارگران روزمزد شهرداری مرتفع گردد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طلوع، در جلسه شورای اسلامی شهر کرمانشاه که با حضور مهندس رضایی شهردار کرمانشاه برگزار گردید بر حل مشکلات حقوق و مزایا پرسنل روزمزد شهرداری در آینده نزدیک تاکید شد.

امیر رضا همایون دولتشاهی مدیر روابط عمومی شهرداری کرمانشاه گفت: متاسفانه شهرداری کرمانشاه همچون بسیاری از شهرداری های دیگر کشور با مشکلات زیادی از جمله پایین آمدن سطح درآمد مواجه است و همین سبب بروز مشکلاتی چون تاخیر در پرداخت حقوق و مزایا پرسنل به ویژه کارگران روزمزد گردیده است.

وی گفت: طی جلسه مشترکی که مابین شهردار محترم کرمانشاه با اعضاء شورای اسلامی شهر برگزار گردید بر حل هرچه سریع ترمشکل کارگران روزمزد شهرداری تاکید شد و اعضاء محترم شورای نیز که خود دغدغه حل این موضوع مهم را دارند نهایت همکاری را در این زمینه با شهرداری داشتند و با تصویب درخواست شهرداری مبنی بر گرفتن تسهیلات جهت رفع مشکلات موافقت نمودند.

دولتشاهی افزود: در این جلسه مقرر گردید که از دو طریق دریافت وام به مبلغ ۱۰ تا ۱۲ میلیارد تومان و یا دریافت تنخواه به مبلغ چهار میلیارد تومان موضوع حقوق های معوق کارگران روزمزد شهرداری مرتفع گردد.