مهدی عبدالمالکی در گفتگو با خبرنگار طلوع، با اشاره به اینکه این ویژه برنامه ساعت ۱۶ الی ۱۹ روز چهارشنبه ۲۹ آذرماه باحضور شاعران و هنرمندان در محل فرهنگسرای گل نرگس واقع در ابتدای شهرک ژاندارمری برگزار می شود، افزود: در این برنامه، شاعران، اساتید، اهالی فرهنگ و هنر و ادیبان کرمانشاهی در آستانه فرارسیدن طولانی‌ترین شب سال با اجرای مراسم عصر شعر و دلنوشته، به بزرگداشت جانباختگان زلزله ویرانگر اخیر استان کرمانشاه خواهند پرداخت.

علاقمندان به شعر و ادب فارسی برای حضور در این ویژه برنامه و شرکت درمراسم بزرگداشت جانباختگان زلزله می‌توانند به واقع در انتهای خیابان کسری(ابتدای شهرک ژاندارمری) طبقه ششم فرهنگسرای گل نرگس مراجعه کنند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه همچنین از مشارکت این سازمان در برپایی نمایشگاه خیابانی کاریکاتور، تصویرسازی و پوستر خیابانی “اشک یلدا” که از ۲۷ تا ۳۰ آذرماه در پارک نوبهار کرمانشاه برپاست خبرداد وگفت: این نمایشگاه با همکاری شهرداری کرمانشاه، حوزه هنری و انجمن کاریکاتور و مجموعه نینوا در چهارراه نوبهار برپا شده است.

وی یادآور شد: نهم دیماه نیز نمایشگاه عکس در پاسداشت درگذشتگان زلزله کرمانشاه در نگارخانه شهر واقع در چهارراه جوانشیر برپا خواهد شد.