به گزارش خبرنگار طلوع، مراسم تقدیر از برگزیدگان پنجمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین زاگرس با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه، مدیرکل بهزیستی استان، داوران، اساتید تئاتر کشور و استان، اعضای شورای شهر کرمانشاه و جمع کثیری از معلولین هنرمند و خانواده آنان در سالن انتظار کرمانشاه برگزار شد.

 هیئت داوران گروه ها و نفرات برتر در۴ بخش خیابانی، صحنه ای، کودک و نوجوان و نمایشنامه نویسی را به شرح ذیل اعلام کرد:

در حوزه کودک و نوجوان:

بخش طراحی پوستر و بروشور – لوح تقدیر، تندیس و جایزه ۳۰۰هزار تومانی به سیما فروتن برای نمایش “کوچ” از کردستان

بخش گریم – لوح، تندیس و مبلغ ۳۰۰هزار تومان به شیلان کرمی بانمایش کوچ از کردستان

طراحی صحنه – لوح ، تندیس و مبلغ ۳۰۰هزار تومان به زهرا احمدی نمایش کوچ از کردستان

طراحی نور – لوح، تندیس و مبلغ ۳۰۰هزار تومان به مرتضی عبدالملکی برای نمایش کوچ از کردستان

 بخش بازیگری زن:

 رتبه سوم – لوح، تندیس و جایزه ۵۰۰هزار تومانی به سمیه عبدی برای بازی درنمایش کوچ از کردستان

رتبه دوم – لوح ، تندیس و جایزه نقدی ۷۰۰هزار تومانی به زهره حبیبی برای بازی در نمایش کوچ از کردستان

رتبه اول شامل دیپلم افتخار، تندیس و جایزه ویژه به مبلغ۱میلیون تومان به لیلامعظمی برای بازی در نمایش کوچ از کردستان

بخش بازیگری همراه:

رتبه سوم – لوح و جایزه ۵۰۰هزار تومانی به شیماکاظمی برای بازی در قلمبه ها از استان کرمانشاه

بخش بازیگری مرد:

رتبه دوم شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ۷۰۰هزار تومان به نیما میرزایی برای بازی در نمایش خان خل خان از همدان

رتبه اول شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ۱ میلیون تومان به مهیار صحرارو برای نمایش کوچ از کردستان

بخش نمایشنامه نویسی کودک و نوجوان:

دیپلم افتخار، تندیس و جایزه ۵۰۰هزار تومان به محمد صمدی برای نمایش کوچ از کردستان

بخش کارگردانی:

 لوح تقدیر و مبلغ ۵۰۰هزار تومان به صباح مجیدی برای نمایش خروس زری ازکردستان

رتبه اول کارگردانی شامل لوح تقدیر، دیپلم افتخار و جایزه یک و نیم میلیونی تعلق گرفت به محمد صمدی برای نمایش کوچ از استان کردستان

بخش میدانی و خیابانی:

بازیگری:

رتبه دوم بازیگری به صورت جداگانه شامل لوح تقدیر و مبلغ ۵۰۰هزار تومان به فریبا حسینی برای نمایش زن کشو از لرستان و طیبه کاظمی برای نمایش ماده هفت از کرمانشاه

رتبه اول بازیگری شامل دیپلم افتخار و جایزه ویژه به مبلغ ۷۰۰هزار تومان به صورت جداگانه اهدا شد به زهرا حسینی و لیلا معظمی برای بازی در نمایش فرغونی پر از امید از کردستان

بخش معلولین جسمی حرکتی:

رتبه سوم بازیگری شامل لوح تقدیر و مبلغ ۴۰۰هزار تومان به طور جداگانه اهدا شد به مهدی موحدی برای بازی در نمایش نقش فروش و رضا افروزیان برای بازی در نمایش فرغونی پر از امید هر دو از کردستان

رتبه سوم بازیگری شامل لوح تقدیر و مبلغ ۵۰۰هزار تومان به طور جداگانه اهدا شد به مبین برزگر و علیرضا چراغی برای بازی در نمایش اول شخص مفرد از ایلام

بخش اختلال بینایی:

لوح تقدیر و مبلغ ۷۰۰هزار تومان به مجید احمدی برای بازی در نمایش ماده هفت از کرمانشاه

بخش بازیگری همراه:

رتبه سوم – لوح تقدیر و مبلغ ۳۰۰هزار تومان اهدا شد به حسین نادری برای بازی درنمایش ماده هفت ازکرمانشاه

رتبه دوم – لوح تقدیر و مبلغ ۵۰۰هزار تومان اهداشد به سید مهرداد کاوسی حسینی برای نمایش ازدواج کوچک از همدان

رتبه اول شامل دیپلم افتخار ، تندیس جشنواره و مبلغ ۷۰۰هزار تومان به مصطفی کولیوندی برای بازی در نمایش اول شخص مفرد از ایلام

بخش طرح و ایده:

رتبه سوم شامل لوح تقدیر و مبلغ ۳۰۰هزار تومان به حسین ایزدی برای نمایش زنه کشو از لرستان

رتبه دوم شامل لوح تقدیر و مبلغ ۵۰۰هزار تومان به مرتضی اسدی برای نمایش ماده هفت ازکرمانشاه

رتبه اول بازیگری شامل دیپلم افتخار و تندیس و مبلغ ۷۰۰هزار تومان به موسی هدایتی برای نمایش فرغونی پر از امید ازکردستان

بخش کارگردانی :

رتبه سوم- لوح تقدیر و مبلغ ۳۰۰هزار تومان به سید مهرداد کاوسی حسینی از همدان(رتبه اول و دوم انتخاب نگردید)

 بخش نمایشنامه نویسی(مستقل از کارهای اجراءشده در جشنواره):

رتبه اول – نمایشنامه”بی دست و پا” نوشته موسی هدایتی

رتبه دوم – نمایشنامه”ربات و آدم”نوشته سید مهرداد کاووسی حسینی

رتبه سوم- نمایشنامه”لیلا”نوشته بهنام رضایی