با آغاز به کار رشته کشتی کلاسیک بانوان، فدراسیون کشتی با حمایت‌های رسول خادم تصمیم گرفت یک مربی خارجی را برای آموزش اصول اولیه کشتی و هدایت تیم ملی به خدمت بگیرد و همین شد که آنا واسلینکو ورزشکار اوکراینی و قهرمان سابق کشتی بانوان به ایران آمد. با آغاز به کار این مربی تلاش برای برگزاری اردوهای ملی که به گونه‌ای دوره آموزشی برای دختران کشتی گیر ایران محسوب می‌شد، آغاز شد.

علاوه بر مسابقاتی مثل قهرمانی کشور، مسابقات عمومی، مسابقات انتخابی تیم ملی و لیگ کشتی کلاسیک دو رویداد مسابقات بین‌المللی لبنان و مسابقات جهانی این رشته هم در نظر گفته شد تا دختران ایران کار خود را در عرصه جهانی آغاز کنند، بنابراین اردوهای تیم ملی آغاز شد. اما این مربی در آخرین اردوی قبل از اعزام به لبنان که از تاریخ ۲۶ تا ۳۰ شهریورماه بود، ایران را ترک کرد. منظمی نایب رئیس بانوان علت این موضوع را بیماری واسلینکو اعلام کرد.

پس از آن تیم ایران با هدایت سیده مریم حسینی راهی مسابقات لبنان شد و با ۲ طلا و ۲ برنز در تاریخ ۱ مهر ماه ۱۳۹۷ مقام قهرمانی را به دست آورد. رفتن رسول خادم از فدراسیون کافی بود تا اعزام به اولین دوره مسابقات جهانی کشتی کلاسیک بانوان و حتی برگزاری این مسابقات که قرار بود با حمایت فدراسیون کشتی ایران برگزار شود، لغو شود. از آن به بعد تیم ملی نیز بدون سرمربی و برنامه تعطیل شد.

منظمی در دی ماه ۹۷ و در گفت‌وگو با ایسنا در مورد سرمربی تیم کشتی کلاسیک بانوان گفت: “هنوز در این زمینه به نتیجه نرسیدیم چرا که باید مسابقاتمان برگزار شود و وضعیت کنونی را بررسی کنیم. علاوه بر این باید چه در مورد مربیان داخلی و چه خارجی مطالعه خوبی داشته باشیم. اجازه دهید فعلاً مسابقات قهرمانی کشورمان را برگزار کنیم بعد در این مورد تصمیم می‌گیریم.”

مسابقات قهرمانی کشور ۱۲ بهمن ماه به پایان رسید. آخرین فصل لیگ هم سوم اسفند ماه برگزار شد اما هنوز خبری از سرمربی تیم ملی و اردوهای این تیم نیست. به نظر می‌رسد فدراسیون باید با برگزاری اردوهای ملی و در نظر گرفتن تورنمنت‌های مختلف برای دختران کشتی گیر مانع از ناامیدی آنها از کشتی و رفتن آنها به رشته‌های دیگر شود.