علی محمدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: سود این سهام در سه مرحله و تا پایان سال به حساب افراد واریز خواهد شد و هیچ نیازی به مراجعه حضوری به محل خاصی وجود ندارد.
 
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با بیان اینکه ثبت نام جدید برای سهام عدالت فعلا وجود ندارد، یادآوری کرد: این سود فقط به افرادی تعلق می‌گیرد که طی اطلاعیه‌های قبلی سازمان خصوصی سازی به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده و مالک سهام عدالت شناخته شدند.
 
به گفته این مسئول، ثبت شماره شبا در سامانه نیز از دیگر الزامات واریز سود سهام عدالت به حساب افراد است.
 
محمدی خاطرنشان کرد: سود سهام عدالت برای افرادی که  سهام عدالت آنها کامل و یک میلیون تومان است از جمله مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، ۱۵۰ هزار تومان خواهد بود که در سه مرحله( هر مرحله ۵۰ هزار تومان)  از امروز واریز می‌شود.
 
وی ادامه داد: برای سایر افراد نیز که سهام عدالت آنها حدود ۴۷۰ هزار تومان است و هنوز تکمیل نشده این سود حدود ۷۵ هزار تومان محاسبه شده و در سه نوبت(هر نوبت ۲۵ هزار تومان) واریز خواهد شد.
 
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه تصریح کرد: در مورد خرید و فروش سهام عدالت در بورس نیز  تصویب مجلس شورای اسلامی و طی نمودن پروسه قانونی  لازم است که این کار از طرف دولت در حال پیگیری است و  به محض تصویب و ابلاغ به اطلاع سهام داران خواهد رسید.
 
محمدی از مردم خواست اگر سوالی در این زمینه دارند با تلفن مرکز پاسخگویی سهام عدالت به شماره ۸۳۳۳۸-۰۲۱  و یا با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir  در میان بگذارند.