پروانه صفری در گفتگو با خبرنگار طلوع کرمانشاه، اظهار داشت: با گذر موجی ضعیف از جو منطقه، هوای استان طی امروز و فردا، صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و افزایش ابر خواهد بود.

صفری بیان کرد: وزش باد که طی ساعاتی از امروز و در نواحی مرزی نسبتاً شدید خواهد بود؛ بتدریج هوا را بخصوص در این نواحی کم و بیش غبارآلود می نماید.

وی افزود: ضمناً این شرایط ممکن است در برخی نقاط از نواحی شمالی استان رگبارهای خفیف و موقتی نیز درپی داشته باشد. به دنبال این وضعیت، از بعدازظهر روز چهارشنبه تا شنبه هفته آینده، امواج ناپایدار دیگری از جو منطقه عبور خواهند کرد که علاوه بر افزایش ابر و تشدید وزش باد بخصوص در ساعاتی از روز جمعه که ممکن است با نفوذ غبار همراه گردد شرایط را برای بارش هایی در سطح استان فراهم می نمایند.

مدیر روابط عمومی هواشناسی استان کرمانشاه گفت: بارش که در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه غالباً پراکنده خواهد بود؛ از عصر جمعه و طی روز شنبه از نمود و گستردگی بیشتری برخوردار خواهد شد.

وی افزود: همچنین دمای هوا که در روزهای دوشنبه (فردا) و سه شنبه به طور نسبتاً محسوسی کاهش می یابد؛ از روز چهارشنبه تا پایان هفته تغییرات زیادی نخواهد داشت.