رضا سلیم ساسانی در گفتگو با خبرنگار طلوع کرمانشاه، اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام گرفته تصمیمی مبنی بر انتقال صنف نمایشگاه‌داران خودروهای سنگین به خارج از شهر اتخاذ شد. رییس اتاق اصناف کرمانشاه گفت: رایزنی‌های لازم در این خصوص انجام گرفته است و به همین منظور زمینی در شهرک صنعتی زاگرس در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه برای جانمایی و احداث شهرک مذکور چند نقطه را مورد ارزیابی کارشناسی قرار دادیم، عنوان کرد: اتاق اصناف کرمانشاه تعامل خوبی با مسئولان برای اخذ قرارداد لازم در زمینه اجرای طرح مذکور برقرار کرده است.

سلیم‌ساسانی کاهش بار ترافیکی خیابان دیزل‌آباد شهر کرمانشاه را یکی از نتایج مثبت انتقال صنف نمایشگاه‌داران خودروهای سنگین به خارج از شهر عنوان کرد.

این مسوول خاطرنشان کرد: این اقدام همچون انتقال صنف پرنده‌فروشان به خارج از شهر نتایج مثبتی به‌دنبال دارد و باید توجه داشته باشیم زیبایی بصری یکی از الزامات توسعه مدیریت شهری است گه این اقدام گامی مثبت برای ایجاد انضباط بصری در شهر محسوب می‌شود.

رییس اتاق اصناف کرمانشاه از فعالیت ۱۴۰ واحد صنفی کامیون‌داران در کرمانشاه خبر داد و متذکر شد: برای فعالیت مناسب این صنف، مکانی را با امکانات کامل و زیرساخت‌های مناسب جانمایی کرده و تمام تلاش خود را در راستای خدمت‌رسانی به اصناف و بازاریان به‌کار می‌گیریم.