به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طلوع کرمانشاه، یک مقام مسئول در استانداری کرمانشاه اعلام کرد: این اداره از جلال عزیزی معاون اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه برای تصدی پست فرمانداری روانسر برنامه گرفته است.

بر پایه این گزارش، بعد از احتمال جدایی ارسلان حسینی از مدیریت اداره ورزش، گمانه زنی‌های مختلفی پیرامون این جایگاه صورت گرفت تا این حال که از جلال عزیزی به عنوان یکی از گزینه های محتمل جانشینی حسینی نام برده شد؛ اما عدم تمایل عزیزی برای ماندن در اداره ورزش این حدس و گمان را از بین برد.
پس از آن، از سوی استانداری اعلام شد که جلال عزیزی از این به بعد، به عنوان یک فرد سیاسی، سکان فرمانداری یکی از شهرستانهای غربی استان را در اختیار خواهد گرفت؛ این خبر اواخر هفته قبل به صورت غیررسمی در اختیار خبرنگار غرب گرفت که عزیزی به عنوان فرماندار روانسر منصوب شده است.
و حالا یک مقام مسئول در استانداری به خبرنگار غرب گفته است: استانداری از عزیزی برای تصدی پست فرمانداری روانسر برنامه گرفته است و اگر مشکل خاصی به وجود نیاید وی به عنوان فرماندار این شهرستان معرفی خواهد شد.
وی افزود: احتمالا تا هفته ای دیگر عزیزی برای فرمانداری روانسر معرفی خواهد شد و وی این بار به عنوان یک فرد سیاسی مشغول به فعالیت خواهد شد نه یک چهره ورزشی؛ ایشان آشنایی خوبی با مردم آن منطقه دارد و این مسئله یکی از عواملی بود که استانداری به آن توجه ویژه داشت و در نهایت باعث شد وی به عنوان فرماندار جدید شهرستان روانسر انتخاب شود.
گفتنی است؛ جلال عزیزی هم اکنون معاونت اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه را بر عهده دارد و یکی از چهره های موثر ورزش استان محسوب می شود
وی چندی قبل نیز به عنوان گزینه نهایی وزارت ورزش برای تصدی پست ریاست اداره ورزش استان کردستان مطرح شد اما بنا بر دلایل نامعلوم این اتفاق رخ نداد. / غرب