فضل‌الله رنجبر در گفتگو با خبرنگار طلوع کرمانشاه اظهار داشت: طی ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی قریب به ۲۶۰ طرح و پروژه عمرانی و اشتغال‌زایی با اعتباری بالغ بر ۹۹ میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

فرماندار کرمانشاه تعداد پروژه‌های اقتصادی بخش صنعت، معدن و کشاورزی در شهرستان کرمانشاه برای ایام الله دهه فجر را ۳۹ پروژه با ۲۵ میلیارد تومان اعتبار اعلام کرد و گفت: این پروژه‌ها، ۲۲۰ فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد.

رنجبر بهره‌برداری از آزمایشگاه مرکزی دانشگاه رازی، افتتاح ۲ بلوک خوابگاه در دانشگاه رازی، احداث سالن چند منظوره ورزشی در شهرک پردیس را از مهم‌ترین پروژه‌های دهه فجر اعلام کرد.

وی گازرسانی به ۴۴ روستا، افتتاح ۹ پروژه مسکن مهر شامل حدود ۹۰۰ تا ۹۷۰ واحد، طرح های عمران روستایی و آبرسانی به روستا را از دیگر پروژه‌های آماده بهره‌برداری در دهه مبارک فجر عنوان کرد.

رنجبر با اشاره به دیگر طرح های اشتغال‌زایی گفت: گلخانه، چند پروژه صنعتی و… از جمله مهمترین طرح های اقتصادی ما در دهه فجر در حوزه شهرستان کرمانشاه می‌باشد.

وی تجدید بیعت با شهیدان، حرکت گروه موتور سواران و دوچرخه سواران از مسیر میدان فرودگاه تا مزار شهدای کرمانشاه و سخنرانی استاندار را از اهم برنامه‌ها عنوان کرد.