مرادحاصل مرادی افزود: در حال حاضر به طور معمول روزانه یک میلیون و ۴۰۰ هزار لیتر بنزین، دو میلیون لیتر نفت‌گاز و ۷۰۰ هزار لیتر نفت در استان کرمانشاه توزیع می‌شود و این آمادگی وجود دارد که عرضه سوخت به میزان کافی را تا پایان فصل سرما ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه در فصل سرما معمولا فقط افزایش مصرف نفت سفید را داریم، خاطرنشان کرد:  سایر فرآورده‌ها در بخش حمل و نقل با کاهش مصرف روبرو می‌شود.

به گفته این مسئول در بخش صنایع نیز به دلیل قطعی گاز صنایع در فصل سرما، سوخت مایع نیروگاه‌ها و کارخانجات بزرگ همچون سیمان از طریق این شرکت تأمین می‌شود و در چهار ماه اخیر تنها برای نیروگاه‌های استان بیش از ۱۸۳ میلیون لیتر نفت ارسال شده است . 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از فعالیت ۱۴۴ باب جایگاه سوخت در استان هم خبر داد و افزود: تامین سوخت مورد نیاز این جایگاه‌ها نیز انجام شده است. 

مرادی با اشاره به اینکه عرضه نفت سفید  هم از طریق ۴۶۶ فروشندگی در سطح روستاها و شهرها انجام می‌شود گفت: از قبل سوخت ذخیره زمستانی این فروشندگی‌ها تأمین شده  و در طول زمستان نیز با اعلام کالا برگ‌های جدید، نیازمندی سوخت گرمایشی روستاییان پیگیری می‌شود.

مرادی تاکید کرد: با توجه به میزان موجودی سوخت استان شهروندان هیچگونه نگرانی در راستای تأمین سوخت نداشته باشند.

وی درباره تامین سوخت مناطق زلزله زده نیز عنوان کرد: در شهرستان‌های زلزله‌زده حدود ۱۱۳ فروشندگی ذخیره‌سازی، تأمین و توزیع سوخت نفت سفید گرمایش زلزله‌زده‌ها را عهده‌دار هستند.